Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

11 травня 2019 року відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості за підтримки Міністерства культури України «Пектораль талантів». Вихованці Броварської міської дитячої музичної школи брали активну участь та вибороли призові місця:

Ансамбль баяністів-акордеоністів - І місце

Керівник Юрченко Наталія Василівна

концертмейстер Бойко Олег Іванович

Ансамбль бандуристів - ІІ місце

Керівник Шарафутдінова Лілія Олексіївна

Ансамбль гітаристів «КРЕАТИВ» - І місце

Керівник Сердюк Тетяна Михайлівна

Фортепіанний дует у складі учениць - І місце

Смірнової Євгенії та Мойсюк Катерини

Викладачі: Пантєлєєва Лариса Миколаївна

Оксюта Наталія Олександрівна

Фортепіанний дует у складі учениць - ІІ місце

Пилюшенко Софії та Поліщук Єлизавети

Викладачі: Пантєлєєва Лариса Миколаївна

Оксюта Наталія Олександрівна

Фортепіанний дует у складі учениць - І місце

Фролової Діани та Горди Івана

Викладачі: Пантєлєєва Лариса Миколаївна

Оксюта Наталія Олександрівна

МОЙСЮК КАТЕРИТНА - І місце

викладач Оксюта Наталія Олександрівна

АЛМАЄВА ВАРВАРА - ІІІ місце

викладач Сіренко Оксана Вікторівна

БЕСФАМІЛЬНИЙ АРСЕН - І місце

викладач Постовойтова Ліна Володимирівна

БІРЮКОВА КСЕНІЯ - ІІ місце

викладач Герасименко Ірина Петрівна

ВІТОВЩИК АНАСТАСІЯ - ІІ місце

викладач Оксюта Наталія Олександрівна

ГОРОБЕЙ ВСЕВОЛОД - І місце

викладач Копитіна Ріта Валеріївна

ГУРІНА СОФІЯ - ІІІ місце

викладач Остапчук Лариса Володимирівна

ЖУЛИН АННА - ІІ місце

викладач Сердюк Тетяна Михайлівна

ІВАШКЕВИЧ АЛІНА - ІІІ місце

викладач Павлова Наталія Павлівна

ЛАТАРІЯ КРІСТІНА - ІІ місце

викладач Аптер Михайло Якович

МАЗІЙЧУК ОЛЕКСАНДРА - І місце

викладач Цимболя Олена Василівна

ПРУС МАРГАРИТА - ІІ місце

викладач Мотуз Тетяна Михайлівна

СУХІНІН МИХАЇЛ - ІІІ місце

викладач Більська Наталія Петрівна

ЩЕТІНІНА АННА - ІІ місце

викладач Пантєлєєва Лариса Миколаївна

ЯЦУХ ОЛЕКСАНДР - ІІ місце

викладач Тунська Світлана Мирославівна

ХОР УЧНІВ СТАРШИХ КЛАСІВ - І місце

керівник Панченко Лариса Олександрівна

концертмейстер Павлова Наталія Павлівна

ХОР ХЛОПЧИКІВ - І місце

керівник Мелікова Катерина Володимирівна

концертмейстер Павлова Наталія Павлівна

КАПІТАНЕЦЬ ДАНІЇЛ - І місце

керівник Мелікова Катерина Володимирівна

концертмейстер Павлова Наталія Павлівна

КАРПОВА МАРІЯ - І місце

викладач Оксюта Наталія Олександрівна

БАЗАЛЮК ДАВІД - ІІІ місце

викладач Оксюта Наталія Олександрівна

БЕЛОПОЛЬСЬКА ІУЛІАНІЯ - І місце

викладач Постовойтова Ліна Володимирівна

БОРОДАЙ МАРІЯ - ІІ місце

викладач Копитіна Ріта Валеріївна

ХОЦЕВИЧ ІВАН - І місце

викладач Постовойтова Ліна Володимирівна

ВЕЛИЧКО ОЛЕКСАНДРА - ІІІ місце

Викладач Сіренко Оксана Вікторівна

ВІТКОВСЬКИЙ ДМИТРО - ІІ місце

викладач Іванова Світлана Анатоліївна

концертмейстер Хоптинець Альона Русланівна

ГАПШЕНКО ТЕТЯНА - І місце

викладач Чорна Тетяна Петрівна

концертмейстер Бойко Олег Іванович

ГЕЛЬ ДАР*Я - ІІ місце

викладач Пантєлєєва Лариса Миколаївна

ГОЛЯНОВ ЄВГЕН - І місце

викладач Павлова Наталія Павлівна

ГУРТ ВІКТОРІЯ - Гран-Прі

викладач Добробабенко Світлана Сергіївна

концертмейстер Бойко Олег Іванович

ЖУКОВСЬКИЙ АРТУР - ІІ місце

викладач Черноморець Неллі Петрівна

ІВАНОВА КІРА - ІІІ місце

викладач Герасименко Ірина Петрівна

ІСЬКОВА ТЕТЯНА - ІІ місце

викладач Герасименко Ірина Петрівна

КИРИК ВІКТОРІЯ - ІІІ місце

викладач Сіренко Оксана Вікторівна

ЛАКША ПОЛІНА - І місце

викладач Черноморець Неллі Петрівна

МАРЧЕНКО ІВАН - ІІ місце

викладач Пасенко Світлана Володимирівна

МЕЛЬНИК ОЛЕСЯ - ІІ місце

викладач Герасименко Ірина Петрівна

МІНТЯНСЬКА КАТЕРИНА - ІІ місце

викладач Павлова Наталія Павлівна

ОРЛОВА КАТЕРИНА - ІІ місце

викладач Мотуз Тетяна Михайлівна

ПЕТРОВА ДАР*Я - І місце

викладач Пасенко Світлана Володимирівна

ПИЛЮШЕНКО СОФІЯ - ІІІ місце

викладач Пантєлєєва Лариса Миколаївна

ШУРИГА ІРИНА - ІІ місце

викладач Більська Наталія Петрівна

ДЯЧЕНКО НІКІТА - ІІ місце

викладач Панченко Лариса Олександрівна

КЛОЧКО ПОЛІНА - І місце

викладач Добробабенко Світлана Сергіївна

концертмейстер Бойко Олег Іванович

НАГОРНА АНАСТАСІЯ - І місце

викладач Іванова Світлана Анатоліївна

концертмейстер Хоптинець Альона Русланівна

 

Щирі вітання учням, батькам та викладачам!

image

Прикріплені файли

Коментарі