Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

 

7 травня на футбольних полях Навчально-виробничого комбінату, ЗОШ №9 та ЗОШ №6 стартував дитячий футбольний турнір пам’яті тренера Юрія Крежевицього.

 

 Десять футбольний команд, сформованих із учнів 2006 року народження (7 клас) загальноосвітніх закладів Броварів вступили в боротьбу за почесний трофей. Турнір організований Київською обласною федерацією футболу, відділом фізичної культури  та спорту Броварської міської ради та СК «Гарт». За результатами матчів групового етапу визначилися команди, які й зустрілися у фіналі. Це хлопчаки із ЗОШ №9, ЗОШ №2 та СЗОШ №5. Вони й розіграють долю переможця і призових місць. Фінал відбувся на майданчику ЗОШ №9 10 травня.

Фінальний свисток арбітрів матчів, Петра Селянського та Ігоря Рубаненка зафіксували нічию – 1:1, що принесла перемогу СЗОШ №5. Друге місце посіла ЗОШ №2 і третя – ЗОШ №9. За перебігом подій на футбольному полі уважно спостерігали поважні гості: легенда київського «Динамо» 70-их років минулого століття, Заслужений майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України Володимир Мунтян, заступник голови Київської обласної федерації футболу Леонід П’ята  та інші.

 

По завершенні матчів відбулася церемонія нагородження переможця і призерів та кращих в номінаціях. Ними стали:

Гравець – Тимур Корчевський

Захисник – Данило Резніченко

Півзахисник – Давид Ромакі

Нападник – Іван Фещенко

Воротар – Станіслав Малюга

Бомбардир – Максим Дорошенко

Перед присутніми виступив легендарний Володимир Мунтян. Всі охочі мали змогу сфотографуватися і з зіркою футболу і взяти в нього автограф. Переможець і призери отримали м’ячі від Київської обласної федерації футболу.

image

 

 

Прикріплені файли

Коментарі