Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 01.04.2019 року № 67-ОД 

м. Бровари

 

Про передачу в оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари

 

З метою раціонального використання комунального майна територіальної громади м. Бровари, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та пп. 20 п. 4 статті 42, п. 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями Броварської міської ради Київської області від 09.10.2014 № 1308-48-06 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального  майна територіальної громади міста Бровари» та від 04.07.2002 № 65-04-24 «Про передачу повноважень, щодо управління майном», враховуючи рішення комісії з оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бровари (витяг з протоколу від 28.03.2019 року № 09):

 

1. Надати службі у справах дітей Броварської міської ради Київської області в оренду нежитлові приміщення адміністративної будівлі по вул. Гагаріна, 18, загальною площею 31,7 кв.м. (16,4 кв.м. – площа кабінету; 15,3 кв.м. – площа загального користування), що обліковуються на балансі виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області, з цільовим використанням – розміщення установи, терміном на 2 роки 11 місяців.

2.  Доручити управлінню з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області оформити договірні відносини з оренди стосовно зазначеного комунального майна в установленому порядку.

3. У разі не укладання договору оренди у строк 40 календарних днів з дня прийняття розпорядження, з вини заявника, розпорядження втрачає чинність.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                        І.В. Сапожко

Коментарі