Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою Переглянути інші версії »

Текст документу

версія для друку

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.03.2019 року № 64-ОД

м. Бровари

 

Про передачу в оренду     комунального майна

територіальної громади м. Бровари

 

Розглянувши заяву окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 97, з метою раціонального використання комунального майна територіальної громади м. Бровари, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та пп. 20 п. 4 статті 42, п. 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями Броварської міської ради від 09.10.2014 № 1308-48-06 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального  майна територіальної громади міста Бровари» та від 04.07.2002 № 65-04-24 «Про передачу повноважень, щодо управління майном», враховуючи рішення комісії з оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади  м. Бровари (витяг з протоколу від 20.03.2019 року № 08):

1. Надати окружній виборчій комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 97 в оренду нежитлові приміщення адміністративної будівлі по вул. Гагаріна, 15, загальною площею 56,9 кв.м., що обліковуються на балансі виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області, з цільовим використанням – обслуговування виборів Президента України – ОВК ТВО № 97, терміном до 31.05.2019 року.

2.  Доручити управлінню з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області оформити договірні відносини з оренди стосовно зазначеного комунального майна в установленому порядку.

3. У разі не укладання договору оренди у строк 40 календарних днів з дня прийняття розпорядження, з вини заявника, розпорядження втрачає чинність.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                  І.В.Сапожко

Версії документу

Коментарі