Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

31

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін та доповнень до Положення

 про розміщення літніх майданчиків та об`єктів

сезонної торгівлі в м. Бровари

 

 

З метою впорядкування здійснення суб'єктами підприємницької діяльності на літніх майданчиках та об'єктах сезонної торгівлі , керуючись ст. 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 16 Закону України "Про інвестиційну діяльність", ст. 28 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійних комісій з питань земельних відносин, будівництва та архітектури і з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА

1. Внести зміни та доповнення до Положення про розміщення літніх майданчиків та об`єктів сезонної торгівлі в м. Бровари (додаток).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області від 20.12.2018 р. № 1201-50-07 "Про затвердження Положення про розміщення літніх майданчиків та об'єктів сезонної торгівлі в м. Бровари".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови О.В. Резніка.

 

 

Міський голова                                                                                                   І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від ______________

№ _______________

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Броварської міської ради

"Про внесення змін та доповнень до Положення про розміщення

літніх майданчиків та об`єктів сезонної торгівлі в м. Бровари"

 

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області виносить на розгляд Броварської міської ради Київської області проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Положення про розміщення літніх майданчиків та об`єктів сезонної торгівлі в м. Бровари".

Метою прийняття рішення "Про внесення змін та доповнень до Положення про розміщення літніх майданчиків та об`єктів сезонної торгівлі в м. Бровари" є впорядкування здійснення суб'єктами підприємницької діяльності на літніх майданчиках та об'єктах сезонної торгівлі   в місті Бровари.

Внесення змін до Положення зумовлене необхідністю спрощення процедури отримання документів для встановлення літніх майданчиків біля об’єктів ресторанного господарства та об'єктів сезонної торгівлі та врегулювання усіх питань щодо їх розміщення, оскільки на даний час на державному рівні відсутні чинні нормативно-правові акти, які б регулювали відносини у вказаній сфері.
У проекті Положення визначено поняття «літній майданчик», «конструктивний елемент благоустрою», «об'єкти сезонної торгівлі», «самовільно встановлений літній майданчик» та інші.

Затвердження Положення надасть можливість врегулювати правовідносини між органом місцевого самоврядування та суб’єктами підприємницької діяльності, що виникають у процесі встановлення літніх майданчиків біля об’єктів ресторанного господарства та об'єктів сезонної торгівлі на умовах відкритості та прозорості всіх процедур, необхідних для встановлення зазначених об'єктів та забезпечити додаткові надходження до місцевого бюджету.

 

       

Начальник управління містобудування

та архітектури – головний архітектор міста                                                   С.М. Батинчук

Коментарі