Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від 28.02.2019 № 46-ОД 

м. Бровари

 

Про затвердження плану основних

заходів цивільного захисту міста

Бровари на 2019 рік

  

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, враховуючи розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 30.01.2019 року №38 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2019 рік», з метою удосконалення готовності Броварської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області  у 2019 році, підвищення готовності та вдосконалення підготовки органів управління і сил цивільного захисту міста до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Затвердити план основних заходів цивільного захисту міста Бровари на 2019 рік, згідно з додатком.

2. Керівникам  підприємств, установ та організацій, спеціалізованим службам цивільного захисту міста:

2.1. Розробити та затвердити відповідні плани основних заходів цивільного захисту на 2019 рік та подати копії зазначених планів до відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради Київської області до 11 березня 2019 року.

2.2. Звіти про виконання плану основних заходів, затвердженого цим розпорядженням та власних планів основних заходів цивільного захисту на 2019 рік подати до відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради Київської області: за перше півріччя - до 20 червня 2019 року, за рік - до 31 грудня 2019 року.

2.3. Пропозиції щодо  планування основних заходів цивільного захисту на 2020 рік подати до відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради Київської області до 01 липня 2019 року.

3. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради Київської області забезпечити підготовку та надання звітів до департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації про хід виконання плану основних заходів цивільного захисту за 2019 рік,  затвердженого цим розпорядженням: за перше півріччя  до 01 липня  2019 року, за рік - до 01 лютого 2020 року.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 19.03.2018 року №38-ОД «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту міста на 2018 рік».

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                           І.В.Сапожко

Коментарі