Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

На початку лютого 2019 року у виставковій залі Броварського краєзнавчого музею старший науковий працівник музею Марія Обухова в контексті підготовки до 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка прочитала лекцію "Сучасний погляд на життя і творчість Тараса Шевченка".

 

У залі були присутні слухачі університету ІІІ-го віку, а також люди різного віку, які цікавляться проблемами української мови та літератури. У ході лекції до неї долучилися відвідувачі художньої виставки Олега Запорожця, що експонується в Броварському краєзнавчому музеї.

 

 Наприкінці заняття Марія Обухова ознайомила присутніх із літературою діаспори, яку вона одержала в приватному порядку зі США, зокрема, з надзвичайно цікавою книжкою Володимира Кубійовича "Географія України та сумежних земель" (з автографом автора, Львів - Краків, 1943); з книгою Миколи Плевако "Статті, розвідки та біобібліографічні матеріали" (Нью-Йорк - Париж, 1961); з виданням Наталі Полонської-Василенко "Процес "Центра дій" 1924 р." (з автографом автора, Мюнхен, 1956); з числом 2 бібліотеки "Українського громадського слова", у якому вміщено працю П. Богацького, М. Шаповала, А. Животька "Українська хата". Київ 1909 -1914" (Українська громада імені Микити Шаповала в Новім Йорку, 1955). Загалом було присутніх понад 40 осіб. У наступних лекціях буде розглянуто питання "Еволюція погляду літературознавців на творчість Тараса Шевченка з часу виходу першого "Кобзаря" (1840 р.) до наших днів". Запрошуємо всіх охочих.

 

Найближча лекція відбудеться в цьому ж залі 21 лютого 2019 року. Початок о 13 год.

 

image

Прикріплені файли

Коментарі