Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ


від 04.02.2019 № 139
м. Бровари

 

Про внесення змін до додатків 6, 7
рішення виконавчого комітету

Броварської міської ради

Київської області від 25.04.2017 № 261 


В зв’язку зі зміною тарифу на проїзд по м.Бровари в автобусних маршрутах загального користування відповідно до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 20.02.2018 № 137 «Про тариф на проїзд по м.Бровари в автобусних маршрутах загального користування», керуючись пунктом а статті 28 та статтею 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради,

 

В И Р І Ш И В : 

1. Внести зміни до Додатків 6 та 7 рішення виконавчого комітету Броварської ради Київсьої області від 25.04.2017 № 261 «Про затвердження Положення «Про Порядок відшкодування витрат за безкоштовне перевезення пільгових категорій населення м. Бровари пасажирським автомобільним транспортом загального користування» виклавши їх в новій  в редакції, що додаються (додатки 6,7).

2. Управлінню соціального захисту населення Броварської міської ради Київської області відповідно до нових змін здійснювати відшкодування коштів перевізникам, які здійснюють безкоштовні перевезення пільгових категорій населення міста в рамках Програми «З турботою про кожного».

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 06.03.2018 № 173 «Про внесення змін в додатки 6, 7 рішення виконавчого комітету від 25.04.2017 № 261 «Про затвердження Положення «Про Порядок відшкодування витрат за безкоштовне перевезення пільгових категорій населення м. Бровари пасажирським автомобільним транспортом загального користування».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу функціональних повноважень.

  

 

Виконуючий обов’язки

міського голови –

заступник міського голови                                                                              О.В. Резнік

Коментарі