Маєш право знати - Бровари
Увага! Знайдено новішу версію документу! Переглянути інші версії »

Текст документу

версія для друку

проект 28

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до рішення Броварської міської ради

Київської області від 10.05.2018 р. № 924-40-07 "Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-

транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари (із змінами)"

 

Розглянувши подання начальника управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області від 25.01.2019 р. № 26, з метою створення умов для розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста та приведення у відповідність до чинного містобудівного законодавства, враховуючи рішення  Броварської міської ради Київської області від 21.06.2018 р. № 983-41-07 "Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області" (із змінами), керуючись ст. 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 16 Закону України "Про інвестиційну діяльність", ст.ст. 30, 39, 40 Закону України  "Про регулювання містобудівної діяльності", ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійних комісій з питань земельних відносин, будівництва та архітектури і з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА

1. Внести зміни до рішення Броварської міської ради Київської області від 10.05.2018 р. № 924-40-07 "Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари (із змінами)".

  1. Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари викласти в новій редакції (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови О.В.Резніка.

 

 

     Міський голова                                                          І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від ______________2019 р.

№ __________________

 

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Броварської міської ради

"Про затвердження Положення про порядок залучення коштів

замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та

соціальної інфраструктури міста Бровари (із змінами)"

       

Проект рішення Броварської міської ради "Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари із змінами" є регуляторним актом та розробляється відповідно до положень Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

На виконання частини 1 статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" Броварська міська рада, орган місцевого самоврядування, встановлює порядок залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Бровари.

Відповідно до статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" замовник будівництва, який має намір щодо забудови земельної ділянки, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

Прийняття положення надасть можливість залучати до місцевого бюджету кошти пайової участі (внеску), а замовникам об'єктів будівництва в м. Бровари – перераховувати кошти до місцевого бюджету з метою створення і розвитку зазначеної інфраструктури

Положенням врегульовані питання щодо визначення розміру пайової участі при будівництві замовниками інженерних мереж або об'єктів інженерної інфраструктури поза межами земельної ділянки під забудову та при участі в будівництві та/або поточному ремонті мереж або інфраструктури, що перебувають у комунальній власності. Також визначено порядок сплати пайової участі при будівництві комплексу будинків, будівель чи споруд будь-якого призначення.

       

 

Начальник управління –

головний архітектор міста                                                        Л.Є.Рибакова

Версії документу

Коментарі