Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про безоплатне прийняття світлофорного об’єкту у комунальну власність територіальної громади м. Бровари

 

 

Розглянувши лист ТОВ «Броварський Заводобудівельний комбінат» від 16.11.2018 №402, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади м. Бровари  світлофорний об’єкт, розташований у місті Бровари Київської області по вулиці Київській (в районі перетину з вулицею Стефаника Василя).

2. Доручити комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Бровари-Благоустрій» прийняти на баланс та обслуговування вказаний світлофорний об’єкт.

3. Комісії по прийманню-передачі світлофорного об’єктуздійснити передачу та оформити акт приймання - передачі згідно з чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

 

 

 

 

 

 

м.Бровари

від 24.01.2019 року

№1233-52-07

Коментарі