Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари та призначення балансоутримувача безхазяйних інженерних мереж

 

 

Розглянувши лист  Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» від 22.11.2018 №01-2685, у відповідності до рішення Броварської міської ради Київської області від 15.08.2017 №617-31-07 «Про затвердження Програми прийняття безхазяйного майна у комунальну власність територіальної громади м.Бровари»,  керуючись статтями 336,347 Цивільного кодексу України та пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою,  Броварська міська рада Київської області:

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади м. Бровари безхазяйні мережі зовнішньої каналізації, згідно з додатком.

2. Доручити комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія»  прийняти на баланс об’єкти, вказані у додатку, у відповідності до Програми прийняття безхазяйного майна у комунальну власність територіальної громади м.Бровари, затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 15.08.2017 №617-31-07 та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку підприємства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

 

 

м. Бровари

від 24.01.2019  року

№ 1232-52-07

Коментарі