Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження «Міської програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення м. Бровари на 2019-2020 роки»

 

 

З метою реалізації положень законодавства України щодо забезпечення дітей та окремих категорій дорослого населення м. Бровари безоплатною стоматологічною допомогою, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 № 955 «Про затвердження Програми надання громадянам гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», враховуючи рекомендації постійної комісії Броварської міської ради Київської області з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії Броварської міської ради Київської області з гуманітарних питань, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити «Міську програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення м. Бровари на 2019-2020 роки» (додається).

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області щорічно під час розроблення проектів міського бюджету м. Бровари передбачати кошти на реалізацію Міської програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення м. Бровари на 2019-2020 роки.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

 Міський голова                                                                              І.В. Сапожко

 

 

 

м. Бровари

від 24.01.2019 року

№ 1241-52-07

Фінансування

Коментарі