Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 08.01.2019 № 32

м. Бровари

 

«Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 16.11.2018 № 822 «Про розподіл функціональних повноважень між міським головою, його заступниками, керуючим справами виконавчого комітету»

 

Відповідно до ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи кадрові зміни у складі Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету, а також з метою забезпечення здійснення виконавчим комітетом своїх повноважень, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В :

І. Внести до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 16.11.2018 № 822 «Про розподіл функціональних повноважень між міським головою, його заступниками, керуючим справами виконавчого комітету» такі зміни:

 1. підпункт 2 викласти у такій редакції:

 

«2.Встановити такий порядок взаємозаміни на час тимчасової відсутності (відпустка, хвороба, відрядження тощо):

 

         Сапожка І.В.                          заміняє                Бабич П.І. або Резнік О.В.

         Виноградову Л.М.               заміняє                Кузнєцов К.В.

         Кузнєцова К.В.                     заміняє                Виноградова Л.М.»

 

2. підпункт викласти у такій редакції:

 

«3.У разі тимчасової відсутності (відпустка, хвороба, відрядження тощо) Кузнєцова К.В. та Виноградової Л.М. одночасно – заміняє Резнік О.В.»

 

3. Назву розділу «ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИГОЛУБОВСЬКИЙ ГРИГОРІЙ ПАВЛОВИЧ» Додатку до рішення виконавчого комітету від 16.11.2018 № 822 викласти в такій редакції:

«ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ»

 

4.Абзац перший розділу «ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИГОЛУБОВСЬКИЙ ГРИГОРІЙ ПАВЛОВИЧ»Додатку до рішення виконавчого комітету від 16.11.2018 № 822 викласти в такій редакції:

«Заступник міського голови забезпечує виконання повноважень, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо:»

 

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області Кузнєцова К.В.       

 

 

Міський голова                                                                                І.В. Сапожко

Коментарі