Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  08.01.2019  №  01

м. Бровари

 

 

   Про виконання договору про пайову

   участь в розвитку інженерно-транспортної 

   та соціальної інфраструктури

 

Розглянувши подання юридичного управління Броварської міської ради Київської області від 03.01.2018 року № 04-14/08, враховуючи виконання договірних зобов’язань щодо пайової участі у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари, відповідно до п. 3.15. Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари, затвердженого рішенням Броварської міської ради Київської області від 10.05.2018 року № 924-40-07, керуючись ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та п. «а» п.п. 1 ст. 31, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Вважати виконаними наступні договори про пайову участь в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури:

1.1. Договір про пайову участь в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури від 11.12.2018 року № 2-45/58, укладений з Шоломко Дмитром Анатолійовичем щодо реконструкції з розширенням майнового комплексу під виставково – виробничий комплекс з допоміжними будівлями по вул. Бандери Степана, 30 в м. Бровари Київської області.

1.2. Договір про пайову участь в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури від 18.07.2018 року № 2-45/30, укладений з Колесніковим Романом Володимировичем щодо будівництва індивідуального житлового будинку, реконструкції з розширенням існуючого індивідуального житлового будинку по вул. Переяславський шлях, буд. 54,54-А в м. Бровари Київської області.

1.3. Договір про пайову участь в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури від 07.12.2018 року № 2-45/57, укладений з ТОВ «Базтехсервіс» щодо реконструкції будівлі центрального складу під цех зовнішнього облицювання та будівництво автомийки по вул. Москаленка Сергія, 16-В в м. Бровари Київської області.

2. Договір та підтверджуючі документи передати на зберігання до відділу організаційного забезпечення Служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області Кузнєцова К.В.

 

 

Міський голова                                                                                           І.В. Сапожко

Коментарі