Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

 

 

Про внесення змін до Детального плану території,

обмеженої вул. Київською, вул. Металургів,

вул. Черняховського, бульв. Незалежності

 

 

Розглянувши подання начальника управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області від 21.12.2018 р. № 391, керуючись ст. 12 Закону України" "Про основи містобудування", ст. 16, ст. 19 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури Броварська міська рада Київської області

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Доручити виконавчому комітету Броварської міської ради внести зміни до Детального плану території обмеженої вул. Київською, вул. Металургів, вул. Черняховського, бульв. Незалежності, затвердженого рішенням Броварської міської ради Київської області від 29.12.2011р. № 492-17-06.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                               І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від „ 27 ” грудня 2018 р.

№  1226-51-07

 

 

                              Прогнозовані правові, економічні та екологічні наслідки  

внесення змін до Детального плану території, обмеженої вул. Київською,

вул. Металургів, вул. Черняховського, бульв. Незалежності

У відповідності до ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою внесення змін до планувальної організації і функціонального використання окремих територій кварталу, обмеженого вул. Київською, вул. Металургів, вул. Петлюри Симона та бульв. Незалежності,  створення повноцінного життєвого середовища, вирішення питання проблемної забудови по вулиці Петлюри Симона (Черняховського), 21-б в м. Бровари, шляхом зацікавлення потенційного інвестора можливістю здійснення житлової забудови, умовою якої буде завершення будівництва 301-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально-культурної сфери по вулиці Петлюри Симона (Черняховського) 21-б, врахування громадських інтересів під час проведення містобудівної діяльності прийнято рішення Броварської міської ради Київської області від 27.12.2018 р. № 1226-51-07 "Про внесення змін до Детального плану території, обмеженої вул. Київською, вул. Металургів, вул. Черняховського, бульв. Незалежності". Функціонально квартал відноситься до сельбищної зони, основне призначення сельбищної зони – житлова та громадська забудова.

Враховуючи містобудівну ситуацію, що склалася, проектними рішеннями змін до детального плану території передбачається, що за функціонально-планувальною організацією територія кварталу складатиметься з територій громадської та житлової забудови, а також забудов виробничого призначення.

Критерієм внесення змін до Детального плану території, обмеженої вул. Київською, вул. Металургів, вул. Черняховського, бульв. Незалежності є зміна у видах використання окремих територій, оскільки містобудівна документація "Детальний план території, обмеженої вул. Київською, вул. Металургів, вул. Черняховського, бульв. Незалежності", розроблена інститутом "Діпромісто" в 2011 році та затверджена рішенням Броварської міської ради від 29.12.2011 р. № 492-17-06, не враховувала перспективного використання території тепличного господарства в зазначених розмірах, яка на даний час використовується нераціонально та обумовлює винесення теплицьна інші комунальні території міста з врахуванням задоволення потреб міста в тепличному господарстві.

Аналіз екологічного стану території свідчить про те, що територія забудови в екологічному відношенні практично сприятлива для розміщення житлового будівництва.

З метою формування здорового і комфортного середовища проживання та забезпечення охорони природного середовища в межах території, що проектується, будуть запропоновані рекомендації щодо проведення комплексу заходів в частині зменшення системи планувальних обмежень від виробничих підприємств та районної лікарні ветеринарної медицини.

Планувальною організацією території визначено можливість співіснування різних за функціональним призначенням територій в межах одного кварталу.

Розробка змін до містобудівної документації надасть можливість завершити формування кварталів житлової забудови в зазначеному районі, визначити довгострокове використання території з урахуванням комплексу соціальних, економічних, екологічних та інших чинників у тісному зв’язку з планами економічного та стратегічного розвитку міста.

Такий підхід дозволить реалізувати пріоритетність соціальних, екологічних аспектів, попередити негативні наслідки нераціонального використання території, створити сприятливі передумови в економічному розвитку території міста.     

 

                                                        Управління містобудування та архітектури

                                                        Броварської міської ради Київської області

 

Коментарі