Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Систематично здійснюється перевірка умов утримання дітей  у сім’ях. За період з 26.12.2018р. по 29.12.2018р. службою у справах дітей проведено 7 обстежень житлово-побутових умов проживання дітей. Загалом станом на 29.12.2018 року працівниками Служби проведено 482 обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, з них 64 обстеження (інвентаризації) стану утримання житла, яке на праві власності чи користування належить дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування.

28.12.2018 року  відбулось  сорок восьме  засідання Комісії з  питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 26 питань, а саме:

- про надання висновку до суду щодо доцільності зняття з місця реєстрації малолітньої дитини. без згоди батьків дитини (1 подання);

- про надання висновку до суду щодо доцільності виселення малолітніх дітей із самоправно займаного їх батьками приміщення (1 ухвала суду);

- про  надання дозволу на укладання договору дарування (4 заяви);

- про  надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу житла власниками або співвласниками якого та право користування яким мають діти (2 заяви);

- про розгляд вимоги головного державного виконавця Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби щодо стягнення заборгованості (1 подання);

- про надання висновку до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав (1 заява);

- про  надання  статусу  дитини,  яка  постраждала  внаслідок  воєнних  дій  та збройних конфліктів (13 заяв);

- про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей (2 подання Служби);

- про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування (1 подання Служби).

За результатами Комісії буде підготовлено 17 проектів рішень на засідання виконкому Броварської міської ради Київської області, яке відбудеться в січні 2019 року.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року №268 (зі змінами від 11.04.2018 року №301) «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» 02.07.2018 р.  розпочато прийом заяв про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.  Станом на 29.12.2018 прийнято 80 заяв (133 дітей), з них 110 дітей отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Головним спеціалістом – психологом служби проведено 8 індивідуальних психологічних  консультативних сеансів для дітей та дорослих, з проблематики:

- корекції негативних поведінкових проявів дітей;

- корекційна робота з особою, яка вчинила насильство в сім’ї.

Начальник відділу профілактики та захисту прав дітей та головний спеціаліст відділу профілактики та захисту прав дітей служби у справах дітей Броварської міської ради Київської області прийняли участь у двох кримінальних судах.

Станом на 29.12.2018 року на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 145 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 88 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників, 16 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 20 дітей у дитячих будинках сімейного типу, 5 дітей перебувають в сім`ї громадян, 4 дітей в центрі соціально – психологічної реабілітації, 3 дітей в сім’ї патронатного вихователя, 5 дітей перебуває у спеціалізованому будинку дитини м. Боярка, 1 дитина перебуває у Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті за станом здоров’я.

Також, на території міста функціонують 4 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 22 дитини-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, та 3 особи з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує  6 прийомних сімей, в яких виховуються 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

З 18.09.2018 року на території міста функціонує переміщена з окупованої території прийомна сім’я, в якій виховується двоє дітей, позбавлених батьківського піклування.

Коментарі