Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою Переглянути інші версії »

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження  міської  Програми з надання соціальної

та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям

та військовослужбовцям,які брали (беруть) участь в

 антитерористичній операції/операції Об’єднаних сил та їх сім’ям та

 постраждалим учасникам Революції Гідності на 2019 рік

 

Відповідно до подання  радника  міського голови Мальця С.Д. від 16.11.2018 р.№ 2-49/286, керуючись  пунктом  22 статті 26 Закону  України « Про місцеве самоврядування в  Україні», враховуючі рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань, постійної  комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити міську Програму з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції / операції Об’єднаних сил та їх сім’ям та постраждалим учасникам Революції Гідності на 2019 рік, далі – Програма, (додаток 1).

2. Фінансовому управлінню  Броварської міської ради передбачити кошти в бюджеті міста на реалізацію зазначеної вище Програми на 2019 рік та здійснювати її фінансування у межах затверджених  асигнувань в бюджеті міста на відповідний рік.

3. Раднику  міського голови прозвітувати про хід виконання Програми перед Броварською  міською радою та її виконавчим  комітетом у грудні 2019 року.

4. Звіт про виконання міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції / операції Об’єднаних сил, та їх сім’ям на  2018 рік  прийняти до відома (додаток 2).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Виноградову Л.М.

 

Додаток до міської Програми

 

 

Міський голова                                                                              І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від 20.12.2018 року

№ 1192-50-07

Версії документу

Коментарі