Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

проект 31

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області № 08-02-07 від 22.12.2015 року «Про утворення постійних комісій, затвердження кількісного та персонального складу постійних комісій Броварської міської ради Київської області VIІ скликання»

        

Розглянувши звернення депутатів Броварської міської ради Київської області Черепейника Л.В. від 13.12.2018 року № 187 та Веремчук І.С. від 17.12.2018 року, згідно ст. 46, ст. 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.63 Регламенту Броварської міської ради Київської області VІІ скликання, враховуючи рекомендацію постійної комісії з питань правопорядку, регламенту, депутатської етики та інформаційної політики, Броварська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни у п.1 рішення Броварської міської ради Київської області №08-02-07 від 22.12.2015 року «Про утворення постійних комісій, затвердження кількісного та персонального складу постійних комісій Броварської міської ради Київської області VIІ скликання», а саме:

1.1 Вивести зі складу постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури – Черепейника Леоніда Володимировича;

1.2 Вивести зі складу постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку – Веремчук Ірину Сергіївну;

1.3 Ввести до складу постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури – Веремчук Ірину Сергіївну;

1.4 Ввести до складу постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку – Черепейника Леоніда Володимировича.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Бабича П.І.

 

 

 

 

Міський голова                                                                              І.В. Сапожко

 

м. Бровари

від  _______________

№ ________________

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення 

«Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області № 08-02-07 від 22.12.2015 року «Про утворення постійних комісій, затвердження кількісного та персонального складу постійних комісій Броварської міської ради Київської області VIІ скликання»

 

Пояснювальна записка підготовлена відповідно до статті 20 Регламенту Броварської міської ради Київської області VІІ скликання.

Враховуючи звернення депутатів Броварської міської ради Київської області Черепейника Л.В. від 13.12.2018 року № 187 та Веремчук І.С. від 17.12.2018 року, згідно ст. 46, ст. 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.63 Регламенту Броварської міської ради Київської області VІІ скликання, виникла необхідність внесення відповідних змін до персонального складу постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури та постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

 

Секретар міської ради                                                                           П.І. Бабич

Коментарі