Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

Проект 26

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про проведення експертної грошової оцінки

земельних ділянок для подальшого продажу у власність

 

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, пп.34 п.1 ст.26, пп.16 п.4 ст.42Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії Броварської міської ради з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність фізичній особі-підприємцю Костомасі Євгену Львовичу  площею 0,2618 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (автомийка  та кафе-бістро) по вул. Київській,333-в.

 

2. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність громадянці Чабур Наталії Іванівні площею 0,0070га для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі (торгівельний павільйон –

магазин) по вул. Ярослава Мудрого, 36-б.

 

3. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Діловий комплекс фортуна» площею 0,1028 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( адмінбудівля з огорожею) по   вул. Київській,139.

 

4. Відділу земельних ресурсів Броварської міської ради Київської області забезпечити укладення договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та договору на виконання експертно-оціночних послуг.

 

5. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради при укладенні договорів.

 

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                 І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від_______________2019року

№________________

 

Пояснювальна записка 

до проекту рішення Броварської міської ради «Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність»

 

Пояснювальна записка підготовлена відповідно до ст.20 Регламенту Броварської міської ради.

 

Проект рішення підготовлений відповідно до ст.127,128 Земельного кодексу України, п.34 ст. 26, п.п.16 п.4 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання фізичних та юридичних осіб.

 

Особи, зацікавлені у придбанні земельних ділянок, подали до Броварської міської ради клопотання, до якого додані документи передбачені ст.128 ЗКУ, а саме: документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою, документи, що посвідчують право власності на нерухоме майно (будівлі та споруди), розташоване на земельній ділянці, копію установчих документів.

Надана згода на укладення договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

 

 

Начальник відділу земельних ресурсів                                       Гудименко Л.М.

Коментарі