Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

Проект 22

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження документації із землеустрою щодо

передачі земельних ділянок громадянам у власність,

надання дозволів на розроблення документації із землеустрою,

відмову у затвердженні проекту землеустрою

 

Розглянувши розроблену документацію із землеустрою, клопотання громадян, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», пп. 34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії Броварської міської ради з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати у власність громадянці Оніпко Аллі Петрівні  земельну ділянку площею 0,0374га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Виноградній в районі розміщення буд.№1-г. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:01:015:0116.

 

2. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на яких розміщене майно, що являється власністю та передати у власність громадянам:

2.1. Бовтруку Віталію Юрійовичу земельну ділянку площею 0,0630га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Переяславський шлях, 36. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:01:017:0116;

2.2. Курбакову Володимиру Миколайовичу земельну ділянку площею 0,0600га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Русанівській, 7. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:01:051:0070.

 

3. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на яких розміщене майно, що являється власністю та передати у спільну часткову власність громадянам Мартинюк Людмилі Кирилівні (41/50частки), Васильєву Сергію Анатолійовичу (9/50частки) земельну ділянку площею 0,0864га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Онікієнка Олега, 85. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:01:042:0050.

 

4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Паламарчук Олександрі Павлівні  орієнтовною площею 0,0064га для ведення особистого селянського господарства по вул. Глинки в районі розміщення буд. №31.

 

5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Дюкову Іллі Владиславовичу орієнтовною площею 0,0700га для ведення особистого селянського господарства по вул. Хмельницького Богдана в районі розміщення буд.№27-б.

 

6.Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність зі зміною цільового призначення із «для іншої житлової забудови» на «для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам:

6.1. Добровольській Анні Сергіївні  земельної ділянки площею 0,0137га по  вул. Березовій, 6/15;

6.2. Агагіну Олександру Олеговичу земельної ділянки площею 0,0292га по                           вул. Чорновола В’ячеслава, 38/1;

6.3. Коту Олександру Івановичу земельної ділянки площею 0,0125га по  вул. Березовій, 6/4;

6.4. Гребенюк Ганні Вікторівні земельної ділянки площею 0,0126га по вул. Березовій, 6/13;

6.5. Лукових Олені Вікторівні земельної ділянки площею 0,0125га по вул. Березовій, 6/11;

6.6. Агагіній Віті Едуардівні земельної ділянки площею 0,0267га по вул. Чорновола В’ячеслава, 38;

6.7. Заболотньому Юрію Вікторовичу, Заболотній Тетяні Іванівні  земельної ділянки площею 0,0126га по вул. Березовій, 6/3.

 

7. Відмовити громадянці Кобилянській Катерині Йосипівні  у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з для ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1000га по вул. Короленка, 46, в зв’язку відсутністю, на зазначену територію, плану зонування м. Бровари та детального плану території.

 

8. Попередити громадян, зазначених в п.п. 1,2,3 цього рішення, про необхідність проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Забезпечити використання земельних ділянок за цільовим призначенням.

 

9. Попередити громадян, зазначених в п.п.4,5 цього рішення, про можливість уточнення площ земельних ділянок при виготовленні документації із землеустрою, в зв’язку з проведенням інструментальних обмірів земельних ділянок. Документацію із землеустрою, розроблену відповідно до чинного законодавства, подати до міської ради на розгляд та затвердження.

 

10. Попередити власників земельних ділянок, що право власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

 

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський голова                                                                                     І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від__________________2019року

№__________________

 

Пояснювальна записка

 

до проекту рішення «Про затвердження документації із землеустрою щодо

передачі земельних ділянок громадянам у власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, відмову у затвердженні проекту землеустрою»

 

Пояснювальна записка підготовлена відповідно до ст.20 Регламенту Броварської міської ради.

 

Проект рішення підготовлений відповідно до Земельного кодексу України,  Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі звернень громадян та розробленої документації із землеустрою.

 

Пункт 1 проекту рішення стосовно затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність підготовлений відповідно до ст.ст.12,40,118,121,122,186 Земельного кодексу України, ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр».

 

Пункти 2,3 проекту рішення стосовно затвердження документації із землеустрою та передачі земельних ділянок у власність громадянам підготовлений відповідно до ст.ст.12,40,86,116,120,121,122,186 Земельного кодексу України, ст.55 Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи те, що земельні ділянки перебувають у користуванні громадян та на земельних ділянках розміщене майно, що являється власністю громадян.

 

Пункт 4 проекту рішення стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність підготовлений відповідно до ст.ст.12,22,116,118,121 Земельного кодексу України.

 

Пункт 5 проекту рішення стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду підготовлений відповідно до ст.ст.12,22,123 Земельного кодексу України.

 

Пункт 6 проекту рішення стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення підготовлений відповідно до ст.ст.12,20 Земельного кодексу України.

 

Пункт 7 проекту рішення стосовно відмови у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється підготовлений відповідно до ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

 

 

Начальник відділу

земельних ресурсів                                                                      Гудименко Л.М.

Коментарі