Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

проект 13

 БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження міської Програми підтримки

молодих сімей та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2019 рік

 

Відповідно до подання начальника відділу сім’ї та молоді від 20.12.2018 р.  № 01-09.1-37, на виконання Указу Президента України «Про стратегію розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року», з метою створення у місті системи правових та соціально-економічних умов для соціалізації та самореалізації молодих сімей та молоді в різних галузях громадського життя, забезпечення всебічної підтримки та розвитку інтелектуального, фізичного творчого потенціалу молодіжної громадськості міста, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, постійної комісії з гуманітарних питань та керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити міську Програму підтримки молодих сімей та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2019 рік  (далі – Програма), що додається.

2. Управлінням, відділам, службам Броварської міської ради Київської області, виконавцям Програми, забезпечити виконання заходів Програми та передбачити кошти на виконання заходів Програми. Про хід виконання Програми інформувати відділ сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.

3. Відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області здійснювати координацію заходів щодо виконання Програми та інформувати  Броварську міську раду Київської області про хід її виконання за попередній рік.

4. Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області, під час формування показників місцевого бюджету на відповідний рік, передбачити кошти на виконання заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу бюджету міста.

5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області Київської області від 21.04.2016 року № 178-13-07 «Про затвердження міської Програми підтримки та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2016-2020 роки.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

Міський голова                                                                          І.В. Сапожко

 

м. Бровари

від «____» _________ р.

№ ____________

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення «Про затвердження міської Програми підтримки молодих сімей та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2019 рік»

 

01.11.2018 року на підставі рішення Броварської міської ради від 21.06.2018 року № 983-41-07 «Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області» було створено відділ сім’ї та молоді.

Відділ сім’ї та молоді утворений для забезпечення реалізації державної політики, дотримання соціальних стандартів та міжнародних норм у сфері правового та соціального захисту сім’ї, молоді та дітей, а також для здійснення у межах діючого законодавства України організаційно-функціональних повноважень з метою задоволення потреб та інтересів громади щодо питань сім’ї та молоді.

До основних завдань відділу належить:

- Забезпечення реалізації та виконання міських програм, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді, утвердження здорового способу життя у дитячому та молодіжному середовищі, забезпечення захисту сім’ї, у тому числі соціальної підтримки сімей з дітьми, багатодітних родин та молодих сімей.

- Сприяння молодіжним, дитячим, релігійним та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань сім’ї та молоді.

Необхідно зазначити, що на території міста запроваджена та діє Програма підтримки та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2016-2020 роки, яка затверджена рішенням Броварської міської ради від 21.04.2016 року № 178-13-07. Однак вказана Програма потребує переформатування, удосконалення, доповнення та адоптації під виклики сьогодення.

У зв’язку з викладеним вище, після опрацювання пропозицій, виникла необхідність затвердити нову Програму.

 

 

Начальник відділу                                                       А.А. Ярмоленко

 

Коментарі