Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

проект 16

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

  

Про затвердження Положення

про службу у справах дітей

Броварської міської ради Київської області

в новій редакції

 

Розглянувши подання від20.12.2018 №02-09.1-347 начальника служби у справах дітейБроварської міської ради Київської області,з метою виконання протокольного доручення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 18.12.2018 року №02-47/59, відповідно до Закону України “Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”,керуючись пунктом 4 статті 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”Броварська міська рада Київської області

 

В И Р І Ш И Л А: 

  1. Затвердити Положення про службу у справах дітей Броварської міської ради Київської області в новій редакції (додається).
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області від 31.10.2018 р. №1102-47-07 “Про затвердження положення про службу у справах дітей Броварської міської ради Київської області”.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                              І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від_____________

№______________

 

Пояснювальна записка 

до проекту рішення «Про затвердження Положення про службу у справах дітей Броварської міської ради у новій редакції»

 

І. Обґрунтування необхідності затвердження Положення про службу у справах дітей Броварської міської ради у новій редакції:

Відповідно до рішення Броварської міської ради Київської області від 21 червня 2018 року №983-41-07 (змінами) «Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області» Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради Київської області була перетворена з 01.11.2018 року на Службу у справах дітей Броварської міської ради Київської області (далі – Служба).

Виконання повноважень, встановлених законодавством України щодо поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних сімей, оздоровлення та відпочинку дітей, було передано до новоствореного відділу у справах сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області.

На засіданні сесії Броварської міської ради Київської області, яке відбулося 20 грудня 2018 року, було прийнято рішення про передачу напрямку оздоровлення та відпочинку дітей назад до Служби (протокольне доручення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 18.12.2018 року №02-47/59), тому враховуюче викладене вище виникла необхідність затвердження Положення про службу у справах дітей Броварської міської ради Київської області у новій редакції.

 

Начальник служби                                                                          Л.М. Теплюк

 

Коментарі