Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

Шановні мешканці міста Бровари та Броварського району!

 

   На 31 березня 2019 року заплановане проведення виборів Президента України.

   З метою підготовки актуальних і достовірних списків виборців на дільниці, просимо Вас перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців.

   Відповідно до ст.10 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, кожен виборець має право знати про своє включення або невключення до Державного реєстру виборців України, а також перевірити правильність внесення особистих персональних даних до Державного реєстру виборців.

   Перевірити себе у Реєстрі можна шляхом звернення до відділу ведення Реєстру за місцем своєї реєстрації, а також на офіційному сайті Центральної виборчої комісії  в особистому кабінеті виборця за електронною адресою: www.drv.gov.ua.

   Для уточнення персональних даних в Реєстрі виборців, запрошуємо Вас прибути з паспортом у робочий час до відділу ведення Державного реєстру виборців, який розташований  у кімнатах 112 (для мешканців м.Бровари) та 135(для мешканців Броварського району) на першому поверсі виконкому Броварської міської ради за адресою: м.Бровари, вул.Гагаріна, буд.15.

   Перевірка правильності внесення до Реєстру виборців особливо важливою є для осіб, що вперше реалізують своє виборче право у зв’язку з досягненням вісімнадцятирічного віку, осіб, що проходили строкову службу або повернулись з АТО, осіб, що змінювали свої персональні дані, також осіб, що звільнились з установ виконання покарань.

        

 

Коментарі