Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Щороку 3 грудня в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. У світі налічується понад одного мільярда людей з інвалідністю, що становить близько 15% населення усього світу.

Діти з обмеженими можливостями є особливими дітьми. На їх долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Напередодні, 30 листопада 2018 року, Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Броварської міської ради в приміщенні МКЦ «Прометей», з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, провів традиційний міський фестиваль творчості дітей з обмеженими можливостями - «Повір у себе».

В рамках фестивалю відбулася виставка творчих робіт дітей з особливими потребами, участь у якій взяло 170 дітей. Під час виставки у фоє МКЦ «Прометей» була розташована святкова фото зона, де діти мали можливість сфотографуватися на згадку разом з казковими героями, які розважали дітей.

У концертній програмі фестивалю взяло участь 12 дітей. Кожен номер святкової програми не просто талановитий, а щирий, підготовлений з великою віддачею і натхненням. Подивитися на виступи особливих дітей прийшли не менш особливі глядачі. Вони принесли із собою радість і щирі оплески. У кожного з них своя, особлива історія.

Приємним сюрпризом під час концерту було привітання української спортсменки, чемпіонки та багаторазової призерки літніх паралімпійських ігор з плавання, дворазової призерки зимових паралімпійських ігор з лижних гонок та біатлону, заслуженого майстра спорту України, нагородженої ордером «За заслуги», І, ІІ ступеня, Почесною відзнакою Президента України та ордером княгині Ольги ІІ та ІІІ ступеня та просто мами двох дітей – Олени Акопян, що стало для дітей найкращим прикладом для подальшого розвитку природного потенціалу.

Також у концертній програмі фестивалю взяли участь: хореографічний колектив клубу щасливої родини «Слоненятко - сонечко» та талановиті артисти, Старостюк Таїсія, Федченко Катерина, Сорокіна Дар’я.

Всі запрошені діти мали можливість отримати цінні подарунки від центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Броварської міськрайонної організації Товариства «Червоного Хреста».

Коментарі