Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 27.11.21018№ 875

м. Бровари

 

 

Про надання дозволу на

тимчасовий виїзд  за кордон  

 

Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини від 21.11.2018 року №42 з питання надання дозволу на тимчасовий виїзд за кордон, відповідно до заяви ***., керуючись статтями 1, 5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», частиною 2 статті 135 Сімейного кодексу України, пунктами 22, 27, 30 Постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

                                                  ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл ***, яка проживає в будинку №* по вулиці * в місті Бровари Київської області і є матір’ю - вихователем малолітнього *** р.н., на тимчасовий виїзд її вихованцю до країни Італії у місто *** з 18 грудня 2018 року по 17 січня 2019 року у супроводі представника Міжнародного благодійного фонду «НАБАТ». Відповідальність за життя, здоров’я та повернення *** р.н. до України покласти на представника Міжнародного благодійного фонду «НАБАТ».  

1.1. Матері-вихователю, ***, разом з малолітнім *** р.н., з’явитись 18 січня 2019 року до служби у справах дітей Броварської міської ради Київської області.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

Міський голова                                                                            І.В. Сапожко

Коментарі