Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

від 27.11.2018№ 876 

м. Бровари

 

       

Про призначення порядку

участі у вихованні дитини

 

Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини від 21.11.2018 року №42 з питання призначення порядку участі у вихованні  дитини, відповідно до заяв ***.  керуючись ст.ст. 19, 158 Сімейного кодексу України, керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Призначити окремо проживаючому батькові, ***, порядок участі у вихованні малолітнього, *** р.н., який проживає з матір’ю, ***, визначивши такі дні та години зустрічей з дитиною: перша, третя субота місяця з 10.00 год. до 17.00 год., щосереди з 12.00 год. до 17.00 год.; 27 листопада щорічно з 10.00 год. до 17.00 год., враховуючи інтереси дитини.
  2. Призначити окремо проживаючому батькові, ***, порядок участі у вихованні неповнолітнього, *** р.н., який проживає з матір’ю, ***, визначивши такі дні та години зустрічей з дитиною: перша, третя п’ятниця місяця з 16.30 год. п’ятниці до 21.00 год. суботи, половину зимових, весняних, літніх та осінніх канікул, святкування Різдва та Великодня (без ночівлі), святкування днів народжень близьких, рідних за попередньою домовленістю з матір’ю, враховуючи інтереси дитини.
  3. Призначити окремо проживаючому батькові, ***, порядок участі у вихованні малолітньої, *** р.н., яка проживає з матір’ю, ***, визначивши такі дні та години зустрічей з дитиною: перша, третя субота місяця з 10.00 год. до 17.00 год., канікулярні дні - за попередньою домовленістю з матір’ю.  
  4. Призначити ***, порядок участі у вихованні сестер, *** р.н. та *** р.н., дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячому будинку сімейного типу на базі родини ***, визначивши такі дні та години зустрічей з дітьми: щосереди з 18.00 год. до 20.00 год. на території Благодійної організації «Київське обласне відділення «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко» у присутності фахівця із соціальної роботи «СОС Дитяче містечко»
  5.   Призначити *** порядок участі у вихованні її дітей, ***р.н., *** р.н., та *** р.н., які виховуються у сім’ї патронатного вихователя ***., визначивши такі дні та години зустрічей з дітьми: перший, третій четвер  місяця з 9.30 год. до 10.30 год. на території служби у справах дітей Броварської міської ради Київської області.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

Міський голова                                                                                І.В.Сапожко

 

 

Коментарі