Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

від  27.11.2018  № 877

м. Бровари 

 

 

Про надання дозволу на укладання

договору купівлі-продажу

 

Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини від 21.11.2018 року № 42 з питання надання дозволу на укладання договору купівлі - продажу, відповідно до заяв ****., керуючись статтею 177 Сімейного кодексу України, статтею 32 Цивільного кодексу України,  постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл неповнолітній, * р.н. на укладання договору купівлі – продажу 1/3 частини  житлового будинку №* по вулиці * в місті Бровари Київської області та 1/3 частини земельної ділянки, площею * га, кадастровий номер: *, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за цією ж адресою від імені * на ім’я неповнолітньої, * р.н. Права дитини при цьому порушені не будуть.

2. Надати дозвіл неповнолітньому, * р.н. на укладання договору купівлі – продажу 1/5 частини квартири №* у будинку №* по вулиці * в місті Бровари Київської області, співвласником якої є він, при умові одночасного укладання договору дарування 1/5 частини квартири №* у будинку №* по вулиці * в місті Бровари Київської області право користування якою має він та малолітній *р.н., від імені * на ім’я неповнолітнього, * р.н. Права дитини при цьому порушені не будуть.

3. Надати дозвіл батькам, *, на укладання договору купівлі – продажу 1/5 частини квартири №* у будинку №* по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування та власником якої є їх малолітня донька * р.н., при умові одночасного укладання договору купівлі-продажу квартири №* у будинку №* по вулиці * в місті Бровари Київської області на ім’я, малолітньої, * р.н. Права дитини при цьому порушені не будуть.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                  І.В.Сапожко

                                                                                                                              

Коментарі