Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.11.2018 року № 224-ОД

 

Про перекриття

вул. Броварської Сотні

 

       В зв’язку з проведенням робіт по підключенню  до існуючої водопровідної мережі та встановленню водопровідного оглядового колодязя по вул. Броварської Сотні, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Дозволити ПрАТ «Виробнича проектно-будівельна фірма «АТЛАНТ»» перекриття вул. Броварської Сотні від перетину з вул. Олімпійською до кільцевої дороги 29.11.2018 з 21.00 год по 30.11.2018 до 06.00.
  2. Рекомендувати відповідальному за проведення робіт представнику ПрАТ «Виробнича проектно-будівельна фірма «АТЛАНТ»» в зоні проведення робіт установити заборонні дорожні знаки. Додатково залучити зі штату працівників ПрАТ «Виробнича проектно-будівельна фірма «АТЛАНТ»» для регулювання руху автотранспорту.
  3. Начальнику Броварського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області підполковнику поліції Янчинському О.В. забезпечити регулювання руху автотранспорту патрульною службою по вул. Броварської Сотні під час виконання робіт.
  4. Начальнику управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Решетовій С.І. попередити приватні підприємства, які здійснюють пасажирські перевезення за маршрутом Бровари-Київ-Бровари, про заборону проїзду по вул. Броварської Сотні на ділянці дороги від перетину з вул. Олімпійська до кільцевої дороги 29.11.2018 з 21.00 год по 30.11.2018 до 06.00. Проїзд транспорту здійснювати по вул. Броварської Сотні до вул. Олімпійської.
  5. Начальнику відділу інформаційної політики та зовнішніх зв’язків  Куліш І.М. розмістити оголошення на сайті Броварської міської ради.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                                        І.В. Сапожко

 

Коментарі