Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою Переглянути інші версії »

Текст документу

 

  1. головного спеціаліста відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради Київської області на період соціальної відпустки по догляду за дитиною основного працівника;
  2. головного спеціаліста відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради Київської області на період соціальної відпустки по догляду за дитиною основного працівника;
  3. головного спеціаліста відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради Київської області на період соціальної відпустки по догляду за дитиною основного працівника.

 

Основні професійно-кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

- вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розмірів та умов оплати праці, умов проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад надається відділом персоналу Служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету. Термін прийняття документів здійснюється до 24.12.2018, за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, к. 201, тел. для довідок: +38(04594) 5-32-48.

 

 

Версії документу

Коментарі