Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою Переглянути інші версії »

Текст документу

версія для друку

18

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

  

Про затвердження Програмирозвитку

та збереження зелених зон

м. Бровари на 2019-2023 роки

 

 

З метою поліпшення стану озеленення міста, забезпечення сприятливих умов життя та діяльності населення, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №105 від 10.04.2006 р., керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально – економічного розвитку, постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму розвитку та збереження зелених зон м. Бровари на 2019-2023 роки (далі – Програма), що додається.

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області здійснювати фінансування програми в межах асигнувань, затверджених в бюджеті міста на відповідний період.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                                    І.В. Сапожко

 

 

м.Бровари

від ______________

№ _______________

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА

 

до проекту рішення «Про затвердження Програми розвитку та збереження зелених зон м. Бровари на 2019-2023 роки»

 

 

Програма розвитку та збереження зелених зон м. Бровари на 2019-2023 роки (далі – Програма) визначає основні напрями, форми діяльності та відносини виконавчих органів Броварської міської ради, комунальних підприємств, представників громадськості, фізичних та юридичних осіб стосовно створення, збереження та утримання зелених насаджень у межах міста Бровари.

Програма направлена на збереження та поновлення зелених насаджень, розробку планів реконструкції і розвиток зелених насаджень, надання зеленим зонам статусу, а також на покращення зовнішньої привабливості вулиць та місць загального користування. Програмою передбачено залучення молодого покоління до шанування, праці та збереження зелених насаджень, а також до залучення населення міста до відновлення озеленення міста шляхом проведення конкурсів, акцій, заходів.

Реалізація Програми забезпечується виконавчими органами Броварської міської ради, комунальними підприємствами, установами, організаціями міста, юридичними особами, громадськими організаціями та мешканцями міста Бровари.

Фінансування виконання заходів Програми передбачається за рахунок  міського бюджету, коштів підприємств, установ та організацій та за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

Фінансування заходів Програми здійснюється в межах коштів, передбаченнях у бюджеті м. Бровари на відповідний рік за загальним та спеціальним фондами бюджету.

 

 

Начальник управління будівництва,

житлово-комунального господарства,

інфраструктури та транспорту

Броварської міської ради                                                      С.І. Решетова

 

 

Версії документу

Коментарі