Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою Переглянути інші версії »

Текст документу

версія для друку

15

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про внесення змін до Міської програми

підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних

будинків та житлово – будівельних кооперативів

у місті Бровари на 2016-2020 роки

 

 

З метою створення сприятливих умов для активного розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та їх асоціацій у м. Бровари, покращення якості обслуговування житлового фонду та умов проживання населення, керуючись Законами України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», п.22 ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально – економічного розвитку, постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово – комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести наступні зміни до Міської програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів у місті Бровари на 2016 - 2020 роки (далі – Програма) затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 28.01.2016 року №101-06-07, а саме:

- у п.9 паспорту Програми «Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми» кошти міського бюджету на 2019 рік», затвердити фінансування по спеціальному фонду в сумі «4233» тис.грн.;

- додаток 1 Програми «Напрямки використання коштів міського бюджету» п.1 «Капітальний ремонт конструктивних елементів житлових будинків, внутрішньобудинкових систем та зовнішніх мереж» затвердити фінансування по спеціальному фонду на 2019 рік в сумі «3661» тис.грн.;

- у додатку 1 Програми «Напрямки використання коштів міського бюджету» п.2 «Встановлення загально будинкових приладів обліку теплової енергії, гарячої та холодної води, електричної енергії, газу, ІТП» затвердити фінансування по спеціальному фонду на 2019 рік в сумі «390» тис.грн.

- у додатку 1 Програми «Напрямки використання коштів міського бюджету» п.3 «Капітальний ремонт ліфтів» затвердити фінансування по спеціальному фонду на 2019 рік в сумі «182» тис.грн.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                    І. В. Сапожко

 

  

м. Бровари
від __________
№ ___________

 

 

ПОЯСНЮЮЧА ЗАПИСКА

до проекту рішення

«Про внесення змін до Міської програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів у місті Бровари на 2016 -2020 роки затвердженої рішенням Броварської міської ради від 28.01.2016 року №101-06-07 із змінами та доповненнями».

 

Проект рішення підготовлений на підставі відповідних нормативно - правових актів, а саме:

- Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року №2807-ІV із змінами та доповненнями;

- Закону України «Про житлово – комунальні послуги» від 09.11.2017 №2189-VIII;

- Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29.11.2001 року №2816-ІІІ;

- Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 року №417- VІІІ;

- Наказу №154 від 23.09.2003 року Державного комітету України з питань житлово – комунального господарства «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів» із змінами та доповненнями;

- Наказу №76 від 17.05.2005 року Державного комітету України з питань житлово – комунального господарства «Про затвердження Правил утримання будинків та прибудинкової території» із змінами та доповненнями;

- Наказу №333 від 12.03.2012 року Міністерства фінансів України «Про затвердження інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету та інструкції щодо застосування класифікації кредитування бюджету» із змінами та доповненнями.

На підставі протоколу засідання комісії з проведення конкурсного відбору для участі у Програмі підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів у місті Бровари на 2016 -2020 роки від 15 листопада 2018, управління просить:

 

- додаток 1 Програми «Напрямки використання коштів міського бюджету» п.1 «Капітальний ремонт конструктивних елементів житлових будинків, внутрішньобудинкових систем та зовнішніх мереж» затвердити фінансування по спеціальному фонду на 2019 рік в сумі «3661» тис.грн. для ОСББ та ЖБК, які розробили та подали на розгляд комісії з проведення конкурсного відбору проекти для участі у Програмі. Заходи, передбачені у цьому напрямку, забезпечують технічне переоснащення житлових будинків. Допомога із місцевого бюджету необхідна ОСББ та ЖБК для реалізації першочергових заходів капітального ремонту та впровадження заходів з енергоефектитвності.

 

- у додатку 1 Програми «Напрямки використання коштів міського бюджету» п.2 «Встановлення загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії, гарячої та холодної води, електричної енергії, газу, ІТП» затвердити фінансування по спеціальному фонду на 2019 рік в сумі «390» тис.грн. для ОСББ «Надія» та ОСББ «Симоненка, 2А», які проходять поза конкурсом та потребують встановлення загальнобудинкових приладів обліку (згідно з п.5.2 Програми).

- у додатку 1 Програми «Напрямки використання коштів міського бюджету»        п.3 «Капітальний ремонт ліфтів» затвердити фінансування по спеціальному фонду на 2019 рік в сумі «182» тис.грн. для ОСББ»Незалежності, 13».

 

Начальник управління                                                                   С. І. Решетова

 

Версії документу

Коментарі