Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

 

 

Наближається улюблений, довгожданий час – час зимових канікул і новорічних свят. Ці дні пов’язані з дивом, а в чудеса хочеться вірити завжди. Самим першим зимовим святом, з довгої їх низки, можна сміливо вважати День Святого Миколая, день покровителя дітей і мандрівників. 

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Дорослі ж, просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному.

З незапам’ятних часів напередодні свята в дитячі черевички, виставлені біля  порогу, або ж прямо під подушку кладуть цукерки і подарунки.

Є серед нас діти, які особливо потребують підтримки і уваги – це діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та діти з особливими потребами.

З метою залучення громади міста до привітання дітей із соціально-незахищених категорій сімей з 19 листопада 2018 року по 19 грудня   2018 року у Броварському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходить щорічна благодійна акція «Фабрика Святого Миколая».

Фабрика Святого Миколая працює для того, щоб дух доброчинності Чудотворця прийшов в це свято до кожної дитини, незважаючи на достаток родини чи стан здоров’я.

Звертаємось до всіх небайдужих громадян нашого міста стати помічниками Святого Миколая і допомогти йому здійснити хоча б одну дитячу мрію.

Кожен може долучитися до доброї справи, передавши дітям, які особливо потребують уваги та підтримки, подарунок, а отже, і радість від очікуваного свята.

Іграшки, солодощі, канцелярські речі, дитячі книжки та дитячий одяг можна приносити до Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, б.15, каб.101 (до 29 листопада 2018 року) та за адресою: б-р Незалежності, б.2 (з 03 грудня по 18 грудня 2018 року).

 

 image

 

Прикріплені файли

Коментарі