Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 21.11.18 № 213 -ОД

м. Бровари

 

 

Про призначення уповноваженої особи

та структурного підрозділу з питань

здійснення заходів у сфері запобігання

та протидії домашньому насильству

і насильству за ознакою статі

на території м. Бровари

 

Відповідно до статті 3 Конституції України, статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» пункту 22, 23 Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року № 658 та з метою ефективного здійснення заходів у сфері домашнього насильства

 

1. Визначити заступника міського голови, Виноградову Ларису Миколаївну, координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою  статі  на території міста Бровари.

2. Покласти персональну відповідальність на заступника міського голови, Виноградову Ларису Миколаївну, за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

3. Визначити Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відповідальним за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками згідно чинного законодавства.

4. Броварському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді призначити відповідальну особу, яка проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                                      І.В. Сапожко

Коментарі