Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

 

Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари елементів благоустрою для тварин

 

 

 

Розглянувши лист благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа» від 22.06.2018 №628, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади м.Бровари елементи благоустрою для тварин, зазначені в додатку, для подальшого встановлення в зеленій зоні від парку «Перемога» до вулиці Ярослава Мудрого у місті Бровари Київської області, що перебувають у власності та на балансі благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа».

2. Комісії по передачі вказаних об’єктів здійснити передачу та оформити актприймання-передачі у відповідності до чинного законодавства.

3. Доручити Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області  безоплатно прийняти на баланс та обслуговування об’єкти,вказані у пункті 1 рішеннята внести відповідні зміни в бухгалтерський облік.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                        І.В.Сапожко

 

Додаток

 

м.Бровари

від 08.11.2018 року

№ 1117-48-07

Коментарі