Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Служба у справах дітей Броварської міської ради надає інформацію про проведену роботу за  період  з 26.10.2018 р. по 02.11.2018 р., для розміщення на офіційному веб-порталі, а саме:

 Працівниками  служби прийнято участь в семи цивільних та адміністративних судових засіданнях.

До Броварського міськрайонного суду подано позовну заяву про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів з двох батьків по відношенню до двох дітей.

Спеціаліст служби був присутній на одному судовому засіданні у розгляді кримінальної справи стосовно неповнолітньої дитини.

 Станом на 31.10.2018 р. включно у секторі з питань сім’ї створено реєстр багатодітних сімей міста Бровари.

 

 

2018

сімей

дітей

Перебуває в  реєстрі

648

2104

 

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім’ї та дитини з такої сім’ї є посвідчення.

 

 

2018

батькам

дітям

Видано посвідчень

90

221

 

З метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення в місті діє міська Програма відпочинку та оздоровлення дітей.

За станом на 31.10.2018р. включно забезпечено відпочинком та оздоровленням дітей, а саме:

image

image

image

 

 

Систематично здійснюється перевірка умов утримання дітей  у сім’ях. За період з 29.10.2018р. по 02.11.2018р. службою у справах дітей проведено 15 обстежень житлово-побутових умов проживання дітей. Загалом станом на 02.11.2018 року працівниками Служби проведено 363 обстежень житлово-побутових умов проживання дітей, з них 37 обстежень (інвентаризації) стану утримання житла, яке на праві власності чи користування належить дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року №268 (зі змінами від 11.04.2018 року №301) «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» 02.07.2018 р. розпочато прийом заяв про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.  Станом на 02.11.2018 прийнято 35 заяв (58 дітей), з них 49 дітей отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. 

Головним спеціалістом – психологом служби проведено 5 індивідуальних психологічних консультативних сеансів для дітей та дорослих, з проблематики:

- корекції негативних поведінкових проявів дітей;

- консультативна допомога з питань психологічної підтримки дітей в  ситуації розлучення батьків.

 З метою налагодження механізму взаємодії між установами та організаціями. що дотичні до роботи з дітьми у випадках скоєння правопорушень або втеч вихованцями прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, що функціонують  на території СОС Дитячого містечка, 30.10.2018 р. відбувся круглий стіл на тему: «Алгоритм взаємодії мультидисциплінарної команди щодо роботи з вихованцями дитячих будинків сімейного типу  та  прийомних сімей, які  схильні до девіантної поведінки».           Захід проводився на території СОС дитячого містечка за адресою: м. Бровари, вул. Шевченка, б.18. Були присутні представники Броварського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, соціальні педагоги навчальних заходів міста, представники ювенальної превенції сектору превенції Броварського відділу поліції ГУ НП.

31.10.2018 року відбулось тридцять дев’яте засідання Комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 10 питань, а саме:

про надання дозволу на тимчасовий виїзд за кордон (2 заяви)

про надання дозволу на відчуження житла та майна власниками, співвласниками та право користування яким мають діти (3 заяви);

про надання дозволу на укладання договору поділу житлового будинку  (1 заява);

про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (2 заяви);

про призначення опікуна над майном дитини-сироти (1 подання);

про розгляд вимоги державного виконавця;

про взяття під соціальний супровід сімей (завершення або продовження соціального супроводу) – 1 подання ЦСССДМ.

За результатами Комісії буде підготовлено 7 проектів рішень на засідання виконкому Броварської міської ради, яке відбудеться 13.11.2018 року.

Також, на засіданні комісії було затверджено 9 індивідуальних плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Станом на 02.11.2018 року на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 150 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 90 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників, 15 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 19 у дитячих будинках сімейного типу,                    1 дитина за станом здоров`я виховується в дитячому будинку-інтернаті системи Міністерства соціальної політики, 4 дітей перебувають в сім`ї громадян,                    10 дітей в центрі соціально – психологічної реабілітації, 6 дітей влаштовано в сім’ю патронатного вихователя, 5 дітей перебуває у спеціалізованому будинку дитини м. Боярка.

Також, на території міста функціонують 4 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується  21 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, та 3 осіб з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує  6 прийомних сімей, в яких виховуються 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

З 18.09.2018р. на території міста функціонує переміщена з окупованої території прийомна сім’я, в якій виховується двоє дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

Начальник  служби                                                                                 Л.М. Теплюк

 

Виконавець: Борисевич С.В., 6-57-86

Прикріплені файли

Коментарі