Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ 

Р І Ш Е Н Н Я

від  30.10.2018  року № 757 

м. Бровари

 

 

 

Про підсумки роботи за 9 місяців  2018 року

щодо розгляду звернень громадян у

виконавчому комітеті Броварської міської ради

 

Реалізуючи вимоги Закону України “ Про звернення громадян ”, з метою безумовного виконання Указу Президента України від 07.02.2008року №109/2008“ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на  звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року №630 « Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконком Броварської міської ради

 

        

В И Р І Ш И В :

 

1. Довідку про підсумки роботи за  9 місяців  2018 року щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Броварської міської ради взяти до відома (додається).

            

2. Роботу із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Броварської міської ради оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством.

 

3. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам виконавчого комітету забезпечити безумовне виконання вимог Указу Президента України, відповідних розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації та міського голови.

З цією метою:

 - продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації конституційного права громадян на письмове звернення та на особистий прийом;

-    задовольняти законні права і інтереси громадян;

-  забезпечити систематичний аналіз та узагальнення звернень для виявлення причин, що їх породжують.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.

 

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки

міського голови –    

заступник міського голови                                 Г.П.Голубовський

 

 

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті  Броварської міської ради за 9 місяців 2018 року  

 

Протягом 9 місяців 2018 року  виконкомом Броварської міської ради, його відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами проводилась цілеспрямована  робота щодо реалізації вимог Закону України   “ Про звернення громадян ”, Указу  Президента  України  від  07 лютого   2008 року № 109 “ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ” та розпорядження голови облдержадміністрації від 19 лютого 2008 року № 142 “ Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109”.

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів від 12.08.2009 року № 898  «Про взаємодію органів виконавчої влади  та державної установи "Урядовий контактний центр" та  затвердженого  Положення про Державну інформаційну систему електронних звернень громадян виконавчий комітет Броварської міської ради забезпечує оперативне реагування надісланих електронних звернень, що надходять через урядову телефонну «гарячу лінію».

Виконавчим комітетом Броварської міської ради протягом  9 місяців 2018 року  розглянуто 3958 звернень  громадян, що на 719 звернень більше ніж за звітний період минулого року. За  9 місяців 2018 року  розглянуто: 2614 – письмових,  в тому числі через КОДА - 382 звернення,  1344 усних  звернень, в  тому числі через  Урядову  гарячу  лінію  надійшло 505 звернень.

Всього розглянуто 4265 питань, порушених у зверненнях.

Слід відмітити, що за звітний період, станом на 25.10.2018 року, зафіксовано 1254 вирішених звернень.

Аналіз пропозицій, заяв та скарг громадян до виконавчого комітету свідчить, що найбільш актуальними є звернення з питань комунального та дорожнього господарства, благоустрою – 1960 звернень.  Враховуючи, що на 512 звернень з вищезазначених питань зафіксовано більше, і   складає 45,9% від загальної кількості порушених питань.

З соціального захисту  порушено 864 питань, що на 260 звернень більше, у порівнянні зі звітним періодом минулого року але  складає 20% від загальної кількості порушених питань.  Надано матеріальну допомогу на лікування  та   соціально-побутові   потреби  452  особам, на  загальну   суму 2768646 грн. 

Систематичними є заяви щодо  житлових питань - 350, що на 16 більше, ніж за звітний період та складає 8,2% від загальної кількості питань.

Продовжують звертатись громадяни з питань землекористування – 239 звернень, що на 69 менше у порівнянні зі звітним періодом, але складає 5,6% від загальної кількості питань.

У виконкомі працює інформаційно-довідкова служба “050”, яка оперативно реагує на звернення громадян.

Всього за 9 місяців  2018 року до служби “050” надійшло  7053 звернень  громадян.  Невідкладно були вирішені питання порушені у 6761 зверненнях,  в термін   до 3-х діб - 171  зверненнях.

Мешканці міста отримують конкретну допомогу і тому звертаються до виконкому з впевненістю, що їм тут допоможуть.

 Як показує аналіз виконавської дисципліни, працівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів, з особливою відповідальністю та увагою ставляться  до розгляду звернень громадян.

Виконавчим комітетом Броварської міської ради налагоджена тісна співпраця з місцевою установою радіомовлення  та редакцією газети  “Нове життя”. На шпальтах газет публікуються матеріали щодо особистого прийому громадян керівниками виконкому, прямого телефонного зв’язку з посадовими особами, матеріали нарад та засідань виконкому.

Аналіз роботи із розгляду звернень громадян,  що надійшли до виконкому, свідчать про необхідність  посилення контролю безпосередньо в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах виконкому для забезпечення виконання Конституції, Закону України «Про звернення громадян», вимог Указу Президента України та доручень голови облдержадміністрації і міського голови.

 

 

Начальник відділу роботи із

зверненнями громадян

Центру надання адміністративних послуг

та роботи із зверненнями громадян                                                       Т.І. Коморна

 

 

Коментарі