Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

7
проект
БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ


Про затвердження Положення
про службу у справах дітей
Броварської міської ради Київської області


Розглянувши подання керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області №2-49/254 від 29 жовтня 2018 року, з метою виконання рішення Броварської міської ради Київської області від 21 червня 2018 року №983-41-07 “Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області” (зі змінами), відповідно до Закону України “Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, керуючись пунктом 4 статті 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Броварська міська рада Київської області

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Положення про службу у справах дітей Броварської міської ради Київської області (додається).
2.Положення про службу у справах дітей Броварської міської ради Київської області набирає чинності з 01.11.2018 року.
3.Пункт 1.8 Положення про службу у справах дітей Броварської міської ради Київської області набирає чинності з 01.01.2019 року.
4. Визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради від 15.12.2016 р. №401-22-07 “Про затвердження положення про службу у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради у новій редакції” з 01.11.2018 року.
5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

Секретар міської ради                                                                                                     П.І.Бабич

 

м. Бровари
від_____________
№______________

 

 

Пояснювальна записка 

до проекту рішення «Про затвердження Положення про службу у справах дітей Броварської міської ради»

 

І. Обґрунтування необхідності затвердження Положення про службу у справах дітей Броварської міської ради:

 

На виконання  рішення Броварської міської ради Київської області від 21 червня 2018 року №983-41-07 «Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області» (зі змінами) Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради Київської області припиняється шляхом перетворення на Службу у справах дітей Броварської міської ради Київської області.

Виконання повноважень, встановлених законодавством України, з питань поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних сімей, оздоровлення та відпочинку дітей передається до новоствореного відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради, а питання попередження домашнього насильства, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми переходить до повноважень Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Положення про Службу набирає чинності з 01.11.2018 року. Пунктом 1.8 передбачено, що Служба є головним розпорядником коштів Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Станом на сьогодні  Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) підпорядковується виконавчому комітету  Броварської міської ради, який є його головним розпорядником коштів. У зв’язку із складною процедурою передачі Центру від виконавчого комітету Броварської міської ради до Служби, пов’язаною із великими об’ємами роботи (закриття рахунків, зміна кошторисів, здача звітів тощо), а також зважаючи на те, що на кінець 2018 року установи знову будуть закривати рахунки, необхідно здійснити передачу Центру до Служби з 01.01.2019 року.

У зв’язку із цим затверджується Положення про службу у справах дітей Броварської міської ради.

 

 

Начальник служби                                                                                                  Л.М. Теплюк

Коментарі