Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

27 жовтня в броварському легкоатлетичному манежі Київської обласної школи вищої спортивної майстерності відбулась чергова Спартакіада серед депутатів різних рівнів Київщини.

Під час урочистої церемонії відкриття  турніру, учасників  привітав секретар Броварської міської ради Петро Бабич,  взявши участь у змаганнях з шахів.

Цього разу в змаганнях взяли участь дев’ять команд представників депутатського корпусу Київщини. В програмі змагань – змагання з настільного тенісу, шахів, дартсу, легкоатлетичної естафети та перетягування линви. Організатори - управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Київське обласне фізкультурно-спортивне товариство  «Спартак» при підтримці Броварської міської ради та відділу молоді і спорту Броварської міської ради.

 

Всі види змагань проходили в легкоатлетичному манежі, шахи у Броварському міському шаховому клубі. У представників Броварів  - одне призове місце. Його завоювала в змаганнях з настільного тенісу серед жінок Вікторія Коваленко, яка стала кращою, отримавши нагороду за перше місце.

 

image

Прикріплені файли

Коментарі