Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дочірнє підприємство «Житло» орендного підприємства «Броварипромжитлобуд» інформує про намір здійснити корегування діючих тарифів на послугу з виробництва та постачання теплової енергії

 

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2012 за № 1380/2192 «Про затвердження  Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» дочірнє підприємство «Житло» орендного підприємства «Броварипромжитлобуд» доводить до відома споживачів про намір здійснити коригування діючого тарифу на послугу з виробництва та постачання теплової енергії по житловому будинку, що розташований за адресою: м. Бровари, бульвар Незалежності 14Г, що був встановлений рішенням Виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області №660 від 07 листопада 2017 року та складав 1406,06 грн./Гкал.

Діючий тариф на теплопостачання розроблявся та був погоджений восени 2017 року. За цей час відбулося суттєве зростання всіх складових тарифу. Ціна на природний газ  здорожчала в 1,235 рази, мінімальна заробітна плата зросла в 1,16 рази, вартість послуг по обслуговуванню та налагодженню газорозподільної системи збільшилися в 1,25 рази. Всі зазначені обставини призвели до того, що діючий тариф не покриває фактичну собівартість послуг з виробництва та постачання теплової енергії. ДП «Житло» ОП «Броварипромжитлобуд», врахувавши усі вимоги діючого законодавства має намір привести діючий тариф до економічно-обґрунтованого розміру, що збільшить його на 19%.

Таким чином, необхідно зауважити, що коригування тарифу на теплопостачання та доведення їх до існуючого на сьогодні стовідсоткового рівня — це необхідна умова існування житлово-комунальної служби:

-для забезпечення самоокупності в умовах бездотаційності;

-для виконання боргових та поточних зобов'язань перед кредиторами та можливості надання якісних послуг нашим споживачам.

Коригування діючого тарифу здійснюється шляхом зміни тих статей витрат, в яких відбулися зміни. Затвердження коригування тарифу дозволить і надалі впроваджувати заходи по забезпеченню стабільної, якісної безперебійної роботи теплового господарства.

 

ДП «Житло» ОП «Броварипромжитлобуд» приймає письмові та усні зауваження  і пропозиції  щодо розміру тарифу з виробництва та постачання теплової енергії від споживачів протягом 9 календарних днів з дня опублікування інформації в газеті Броварської міської та районної рад, районної державної адміністрації «Нове життя».

Адреса для надсилання зауважень та пропозицій: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна, 10-А тел. 097 893-11-41

Зауваження та пропозиції оформляються в письмовому вигляді з вимогами Закону України «Про звернення громадян».

 

Тариф на теплопостачання по житловому будинку за адресою:

м. Бровари, вул. Незалежності 14Г

 

Тариф на теплопостачання для споживачів, в яких встановлені будинкові засоби обліку теплової енергії , грн./Гкал.

 

 

1673,76 грн./Гкал

Коментарі