Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

29

Проект

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про проведення експертної грошової оцінки

земельних ділянок для подальшого продажу у власність,

продовження терміну  укладення угоди про продаж

 земельної ділянки, надання дозволу на розстрочення

виплати суми за придбання земельної ділянки

 

 

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності»,пп.34 п.1 ст.26, пп.16 п.4 ст.42Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність фізичній особі-підприємцю Зінченку Григорію Андрійовичу  площею 0,0055 га для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування нежитлової будівлі, магазину) по  вул. Короленка,29-а.

2. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Київспецрезерв»   площею 1,4248 га для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (обслуговування майнового комплексу) по вул. Гельсінської групи,14-б.

3. Продовжити термін укладення угоди про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Атіс-Плюс» площею 0,6153 га , з них 0,0597га – землі обмеженого використання – інженерний коридор мереж комунікацій, для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (для обслуговування комплексу)  по вул. Анатолія Луценка, 26-в  до 08.01.2019 року.

4.Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Атіс-Плюс» на розстрочення виплати суми за земельну ділянку в розмірі 930 826,00 грн. терміном до 08.05.2020 року щомісячно пропорційно з урахуванням індексу інфляції.

Сплатити протягом 30 календарних днів після нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу 930 826,00 грн. до місцевого бюджету.

5. Земельному відділу міської ради забезпечити укладення договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та договорів на виконання експертно-оціночних послуг.

6. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради при укладенні договорів.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                  І.В.Сапожко

 

 

 

м. Бровари

від_______________2018року

№________________

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення Броварської міської ради «Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність, продовження терміну укладення угоди про продаж земельної ділянки, надання дозволу на розстрочення виплати суми за придбання земельної ділянки »

 

 

Пояснювальна записка підготовлена відповідно до ст.20 Регламенту Броварської міської ради.

Проект рішення підготовлений відповідно до ст.12,122,127,128 Земельного кодексу України, п.34 ст. 26, п.п.16 п.4 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», враховуючи клопотання фізичних та юридичних осіб, зацікавлених у придбанні у власність земельних ділянок комунальної власності.

Особи, зацікавлені у придбанні земельних ділянок, подали до Броварської міської ради клопотання, до якого додані документи передбачені ст.128 ЗКУ, а саме: документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою, документи, що посвідчують право власності на нерухоме майно (будівлі та споруди), розташоване на земельній ділянці, копію установчих документів.

Надана згода на укладення договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

ТОВ «Атіс-Плюс» сплачений авансовий внесок.

 

 

 

 

Начальник земельного відділу                                              Л.М.Гудименко

Коментарі