Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 25.09.2018 № 674

м. Бровари

 

        

Про надання висновку до суду

щодо доцільності позбавлення

батьківських прав

 

 

Розглянувши протокол засідання комісії з питань захисту прав дитини від 19.09.2018 року №34  з питання надання висновку до суду щодо  доцільності позбавлення батьківських прав, відповідно до листа служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради від 18.09.2018 року № 02-09.1-999, заяви *., керуючись пунктами 4, 5 статті 19, пунктом 2 статті 164 Сімейного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України  від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати висновок до суду про доцільність позбавлення батьківських прав * по відношенню до дітей, *, *р.н., *,*р.н., у зв’язку з тим, що батько дітей ухиляється від виконання своїх обов’язків по їх вихованню.

2. Надати висновок до суду про доцільність позбавлення батьківських прав *по відношенню до його  малолітнього сина, *, *р.н., у зв’язку з тим, що батько дитини ухиляється від виконання своїх обов’язків по його вихованню.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 Міський голова                                                                               І.В.Сапожко

Коментарі