Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

28-30 вересня в залі спортивного комплексу Броварського вищого училища фізичної культури проходив традиційний Міжнародний турнір з вільної боротьби «Дружба» серед юнаків та дівчат 2002 – 2003 років народження. В ньому взяли участь загалом більше 370 юнаків та дівчат з України та гості з Білорусі, Молдови, Італії, Німеччини, Польщі, Естонії, Румунії. Турнір відбувся за ініціативи  Міністерства молоді і спорту України, Асоціації спортивної боротьби, Броварської міської ради та Броварського вищого училища фізичної культури.

 

В суботу, 29 вересня, відбулась урочиста церемонія відкриття турніру, під час якої за вагомі внески у розвиток вільної боротьби і проведення турніру були вручені пам’ятні відзнаки. Найсильніші атлети виходили на килим, щоб посперечатись за перемогу. Серед найкращих і борці із Броварів. Чемпіонами в своїх вагових категорія стали:

 

Дівчата – Катерина Мартиненко (40 кг), Софія Кушнір (43 кг) і Юлія Кухарчук (69 кг). Серед юнаків дійшли до фіналу і виграли вирішальні сутички – Ярослав Медловець (40 кг) та Владислав Куриленко (71 кг). Всі вони вихованці відділення боротьби БВУФК. Нагороди призерам і переможцям вручали відомі тренери і спортсмени.

 

image

Прикріплені файли

Коментарі