Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

28.09.2018  № 165-ОД

м. Бровари

 

Про передачу в оренду комунального

майна територіальної

громади   м. Бровари

 

 

Розглянувши заяву комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Бровари-Благоустрій» від 24.09.2018 року, з метою раціонального використання комунального майна територіальної громади        м. Бровари, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та пп. 20 п. 4 статті 42, п. 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями Броварської міської ради від 09.10.2014 № 1308-48-06 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального  майна територіальної громади міста Бровари» та від 04.07.2002 № 65-04-24 «Про передачу повноважень, щодо управління майном», враховуючи рішення комісії з оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бровари (витяг з протоколу від 25.09.2018 № 19):

1. Надати комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Бровари-Благоустрій» в оренду нежитлове підвальне приміщення по вул. Гагаріна, 18, площею 9,8 кв.м., що перебуває на балансі виконавчого комітету Броварської міської ради, з цільовим використанням – розміщення обладнання, терміном на 2 роки 11 місяців.

2.  Доручити управлінню комунальної власності Броварської міської ради оформити договірні відносини з оренди стосовно зазначеного комунального майна в установленому порядку.

3. У разі не укладання договору оренди у строк 40 календарних днів з дня прийняття розпорядження, з вини заявника, розпорядження втрачає чинність в частині надання дозволу орендодавцю на укладання договору оренди з заявником.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський голова                                                                                                       І.В.Сапожко

Коментарі