Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Міністерство соціальної політики  України повідомляє, що Міністерство

закордонних справ України листом від 17.08.2018 № 203/14-840-1437 відповідно до листа Представництва України при Європейському Союзі поінформувало, що 10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС "Європейський корпус солідарності", яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському  суспільстві.

Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро. Учасники можуть брати участь в широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу  у  запобіганні стихійних лих або відновлювальних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.

Тривалість проектів,  які, як правило, реалізуються в державах - членах ЄС,  - від двох  до дванадцяти місяців.  Участь  у  проектах   в рамках

 

Європейського корпусу солідарності можуть брати молоді люди у віці 18-30 років, які проживають в державах членах  ЄС та країнах-партнерах.

Також у конкурсі можуть взяти участь представники України.

Водночас, участь фізичних осіб від країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи  можуть  брати участь у таких проектах в якості партнерів.

Потенційним учасникам необхідно зареєструватися та подати заявку через   Європейський  молодіжний  портал (https://europa.eu/youth/solidarityen).

Реєстрація для учасників від країн-партнерів буде відкрита з вересня 2018 року.  Більш  докладну  інформацію щодо умов участі в ініціативі, цілей  та

пріоритетів, доступного фінансування, вимог та критеріїв, що висуваються до учасників,  можна отримати за посиланням: https://ec.europa.eu/youth/solidarity-corns.

Коментарі