Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

В И К О Н А В Ч И Й        К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 07.09.2018 №616

м. Бровари

 

 

      

Про надання дозволу на укладання

договору поділу житлового будинку

 

Розглянувши протокол засідання комісії з питань захисту прав дитини від 05.09.2018 року №32 з питання надання дозволу на укладання договору поділу житлового будинку, відповідно до заяв *******, згідно зі статтею 177 Сімейного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл * та * на укладання договору поділу житлового будинку №*по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування яким має їх донька, *, *р.н., між * та *. Права дитини при цьому порушені не будуть.

2. Надати дозвіл *та * на укладання договору поділу житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами №* по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування яким має їх донька,*, *р.н., між * та *. Права дитини при цьому порушені не будуть.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

  Міський голова                                                                    І.В.Сапожко

Коментарі