Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я

від 04.09.2018 № 609

м. Бровари

 

 

Про надання дозволу на переведення

житлових приміщень в нежитлові

та їх реконструкцію

 

Відповідно до Порядку переведення житлових приміщень у нежитлові та їх реконструкції під розміщення об’єктів невиробничої сфери і нежитлових приміщень у житлові в м. Бровари, затвердженого рішенням Броварської міської ради від 18.02.2010 № 1422-79-05, керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини  першої ст. 31, частиною першою ст. 52, ст. 59 Закону України  «Про місцевесамоврядування в Україні»,враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії з питань використання та схоронності житлового фонду і об’єктів громадського призначення усіх форм власності (протокол від 29.08.2018 № 5) виконавчий комітет Броварської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Надати дозвіл громадянці Носуленко Наталії Анатоліївні на переведення житлових приміщень квартири № * у житловому будинку по вул. *** в нежитлові та проведення їх реконструкції під кафетерій.

2. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-практичний центр нейрореабілітації «Нодус» на переведення житлових приміщень квартири № * у житловому будинку по вул.*** в нежитлові та проведення їх реконструкції під «Науково-практичний центр нейрореабілітації «Нодус».

3. Фізичній особі, зазначеній у п. 1 та юридичній особі, зазначеній у п. 2 цього рішення, розробити та погодити проектну документацію, враховуючи умови зазначені в протоколі міжвідомчої комісії з питань використання та схоронності житлового фонду і об’єктів громадського призначення усіх форм власності від 29.08.2018 № 5, що додається.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г. П.

 

 

 

Міський голова                                                                    І.В. Сапожко

 

Коментарі