Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою Переглянути інші версії »

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.09.2018  № 145-ОД

м. Бровари

 

 

 

Про перекриття руху  транспорту

на ділянці дороги по

вул. Київській

(від вул. Короленка до вул. Лісова)

 

 

У зв’язку з проведенням робіт з капітального ремонту дороги по  вул. Київській від вул. Гагаріна до вул. Лісова, керуючись  ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Дозволити генеральному підряднику ПрАТ «Броварське ШБУ-50» перекрити ділянку дороги для руху транспорту по вул. Київській (від вул. Короленка до вул. Лісова) на час проведення робіт 08.09.2018-09.09.2018 з 18.00 год. по 8.00 год.

2. ПрАТ «Броварське ШБУ-50» в зоні проведення робіт установити дорожні знаки згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Київській області.

3. Управлінню економіки Броварської міської ради попередити приватні підприємства та підприємців, які здійснюють пасажирські перевезення на міських та міжміських маршрутах, про заборону руху транспорту по  вул. Київській (від вул. Короленка до вул. Лісова) на час проведення робіт 08.09.2018-09.09.2018 з 18.00 год. по 8.00 год.

4. Службі реагування патрульної поліції № 4 Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській області забезпечити регулювання руху автотранспорту  по вул. Київській під час виконання робіт.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покладаю на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                 І.В. Сапожко

Версії документу

Коментарі