Маєш право знати - Бровари
Увага! Знайдено новішу версію документу! Переглянути інші версії »

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 31.08.2018 р.  №141-ОД

м. Бровари

 

Про затвердження Порядку використання службових легкових автомобілів виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області  в новій редакції та встановлення норм витрат пального і мастильних матеріалів

 

 

З метою реалізації положень постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 р. за № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями», забезпечення економного витрачання бюджетних коштів, відповідно до Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 10.02.98р. за № 43, враховуючи розірвання договору позички транспортного засобу марки RENAULT (державний номер АІ 3888 АС), керуючись ст. 29,42,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

 1. Затвердити Порядок використання службових легкових автомобілів виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області та встановлення норм витрат пального і мастильних матеріалів в новій редакції (додається).
 2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови  від 28.01.2013 №13-ОД , від 03.02.2013 №24-ОД.
 3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконкому, водія, за яким закріплений службовий легковий автомобіль, в межах посадових обов'язків.

 

 

Міський голова                                                                                               І.В.Сапожко

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження міського голови

від_________ №______

 

Порядок

використання службового легкового автомобіля виконавчого комітету
Броварської міської ради Київської області та встановлення норм витрат

пального і мастильних матеріалів

 1. Використання службового легкового автомобіля виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області та її виконавчих органів здійснюється в межах встановлених лімітів та асигнувань, передбачених в кошторисі.
 2. Службовий легковий автомобіль використовуються тільки для поїздок, пов’язаних з службовою діяльністю посадових осіб.
 3. Користування службовим легковим автомобілем у вихідні та святкові дні, а також відрядження на службовому легковому автомобілі за межі Київської області на відстань, що перевищує 200 кілометрів, здійснюється згідно з розпорядженням міського голови; пройдений кілометраж під час відрядження не входить в ліміт пробігу.
 4. Закріпити службовий автомобіль CITROEN-C3 (державний номер АІ 3958 НІ) за заступником міського голови – першим заступником голови комісії з питань ТЕБ та НС Голубовським Г.П. для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації, організації проведення дієвого контролю за станом виконання виробничих завдань підприємствами міста у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям та організації цивільного захисту населення; водій - Куц В.М.
 5. Керівникам та посадовим особам, які користуються службовим автотранспортом, водію, за яким закріплений службовий легковий автомобіль, суворо дотримуватись використання лімітів палива і мастильних матеріалів.
 6. Збільшення ліміту використання палива і мастильних матеріалів допускається за розпорядженням міського голови.
 7. Водію, за яким закріплений службовий легковий автомобіль, здійснювати його зберігання в гаражі за адресою: вул.Героїв Небесної Сотні, 5.
 8. Посадовим особам, за якими закріплено використання службового легкового автомобіля, щоденно контролювати його виїзд та заїзд до місця стоянки та пробіг кілометрів автомобіля за попередній день.
 9. Встановити норми витрат пального та місячний ліміт пробігу на службовий легковий автомобіль виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області для автотранспортного обслуговування - 2000км , з розрахунками згідно з наведеними у додатках до Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 10.02.98 р. за №43, зі змінами та доповненнями, внесеними наказами Мінтрансу України від 17.12.02р №893, від 16.02.04р. №99 від 05.08.08р. №973, наказом Мінінфраструктури України від 24.01.12р. №36, враховуючи висновок державного підприємства «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут» за №1/26978 щодо норм витрат палива а саме: базові лінійні норми витрат палива на пробіг автомобіля  на 100 км по наступному типу автомобіля : CITROEN-C3, становить 4,9 л.

9.1.   Встановити, що норми витрат пального, встановлені даним тимчасовим порядком, підвищуються для автомобіля, у розмірі та за умов, наведених у Додатку 1 до порядку використання службового автомобіля.

9.2.   Коефіцієнт за роботу в холодну пору року застосовувати, залежно від фактичної середньої температури повітря, в межах певного діапазону для звітного періоду експлуатації автотранспорту, що встановлюється окремими розпорядженнями міського голови, за результатами власних вимірювань, належних чином задокументованих.

9.3.   Для розрахунків брати значення середньої температури за частину доби: ранок - день - вечір, що припадає на час експлуатації автотранспорту.

 1. Встановити норми витрат мастильних матеріалів на службовий легковий автомобіль виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області до норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 10.02.98р. за №43.

 10.1 Нормативи витрат мастильних матеріалів (олив і мастил): зменшуються на 50% для всіх автомобілів, які перебувають в експлуатації до трьох років; збільшуються на 15 % для автомобілів, які знаходяться в експлуатації більше восьми років.

Витрати мастильних матеріалів, при капітальному ремонті агрегатів, установлюються в кількості, рівній одній заправочній місткості системи змащування даного агрегату.

10.2. Тимчасові нормативи витрат мастильних матеріалів зменшуються на 50% для всіх автомобілів, які перебувають в експлуатації не більше трьох років, та збільшуються на 15%, з наданням відповідного обгрунтування, для автомобілів, які перебувають в експлуатації більше восьми років або мають пробіг понад 150 тис. км.

 1. Тимчасові норми витрат палива і мастильних матеріалів, визначені згідно з п.п. 9, 10, підлягають перегляду , при введенні в дію в Україні постійних норм витрат палива та мастильних матеріалів на відповідні моделі (модифікації) автомобілів або спеціальне обладнання.
 2. Списання пального та мастильних матеріалів проводити у межах, встановлених цим рішенням, на підставі дорожніх листів згідно з пробігом автомобіля. Відповідальним за оформлення та реєстрацію дорожніх листів призначити головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку.

13. Наднормативне споживання пального та мастильних матеріалів списувати за рахунок винної особи.

14. Повна заміна масла двигуна (оливи) службового легкового автомобіля проводиться при відповідному ТО або 1 раз протягом 1 року, чи при пробігу не більше 10 000 км (залежно від того, що настане раніше).

Повна заміна масла (оливи) в коробці передач службового легкового автомобіля проводиться      1 раз     кожні 5 років або при    пробігу не більше 50 тис.км (залежно від того, що настане раніше).

 

 

Керуючий справами виконкому                                                                 К.В.Кузнєцов

 

 

 

Додаток 2

до розпорядження міського голови

від___________ №____________

 

Коефіцієнти коригування норм витрат пального

 1. Норми витрат пального підвищуються для автомобіля, у розмірі та за умов 1.І робота в міських умовах: в межах міста Бровари - до 10%, в межах м.Києва - до 15%.

1.2.    для автомобілів ,що експлуатуються :

-      більше 5 років із загальним пробігом понад 100 тис.км- до 3%

-      більше 8 років або із загальним пробігом понад 150 тис. км- до 5%

- більше 31 років або із загальним пробігом понад 250 тис. км- до 7%

- більше 34 років або із загальним пробігом понад 450 тис. км- до 5%

3.3.   Залежно від фактичної температури повітря навколишнього середовища:

-від 0 ?С включно та до -5 ?С включно- до 2%

-      нижче ніж -5 ?С та до - 10 ?С  включно -до 4%

-      нижче ніж - 10 ?С  та до -15 ?С включно -до 6 %

-      нижче ніж -15 ?С та до -20 ?С включно -до 8 %

-      нижче ніж -20 ?С та до - 25 ?С включно -до 10%

-      нижче ніж -25 ?С - до 12%

 1. Настання умов, за яких застосовується надбавка до норм витрат пального повинна бути відповідним чином задокументована записами відповідальної особи у шляхових листах.

 

Керуючий справами виконкому                                                                        К.В.Кузнєцов

 

Версії документу

Коментарі