Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРБРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ


Про приватизацію житлових приміщень
гуртожитків


Розглянувши заяви наймачів щодо оформлення передачі в приватну власність житлових приміщень в гуртожитках, керуючись Законами України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», пунктом 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та наказом Міністерства з питань житлово – комунального господарства України від 16.12.2009 № 396 «Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків) жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Задовольнити прохання наймачів щодо приватизації житлових приміщень гуртожитків, в яких вони мешкають і передати вказані житлові приміщення в приватну власність мешканцям, згідно з додатком.
2. Управлінню комунальної власності виготовити документи по оформленню права власності на житло та видати приватизаційні платіжні доручення на одержання житлових чеків належних мешканцям на житлові приміщення у гуртожитку.
3. Балансоутримувачам укласти договори з мешканцями житлових приміщень на їх участь у витратах на обслуговування та ремонт будинку.
4.Розрахунок площ, що приватизуються безоплатно, затвердити в установленому порядку.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                         І.В.Сапожко

 

 


м. Бровари
від 16 серпня 2018 року
№ 998-44-07

Коментарі