Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

31.07.2018 № 515

м. Бровари

 

 

 

Про продовження терміну дії  договору оренди комунального майна територіальної громади  м. Бровари та внесення змін до договорів оренди

 

 

Розглянувши подання управління комунальної власності Броварської міської ради від 25.07.2018 № 581/07-01, з метою раціонального використання комунального майна територіальної громади м. Бровари, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та пп. 1 п. а ст. 29, п.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Броварської міської ради   від 09.10.2014 №  1308-48-06 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна територіальної громади   м. Бровари», враховуючи рішення комісії по оренді об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бровари (витяг з протоколу від 25.07.2018 № 14) виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Продовжити термін дії договору оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари, згідно з додатком 1.

2. Внести зміни до договорів оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари, в частині розміру орендованих площ, відповідно до технічного паспорту на нежитлове приміщення, згідно з додатком 2.

3. Внести зміни до договору оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари, в частині найменування орендаря, згідно з додатком 3.

4. Доручити управлінню комунальної власності Броварської міської ради оформити договірні відносини з оренди стосовно зазначеного комунального майна в установленому порядку.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

    

 

Виконуючий обов’язки

міського голови –

заступник міського голови                                                  Г.П. Голубовський

Коментарі